Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος 2020-21

Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος 2020-21 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο12/09/2017:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο12/09/2017:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/09/2017:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο12/09/2017:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/09/2017:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή13/09/2017:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/09/2017:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο19/09/2017:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/09/2017:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή20/09/2017:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή20/09/2017:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή20/09/2017:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/09/2017:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο26/09/2017:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο26/09/2017:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή27/09/2017:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή27/09/2017:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/09/2017:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/10/2017:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/10/2017:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή04/10/2017:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/10/2017:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.4-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/10/2017:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/10/2017:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ