Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Κύπελλο Ερασιτεχνών

<< Κλήρωση Κυπέλλου

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ0-3 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο05/09/2017:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/09/2017:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο05/09/2017:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-6
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο05/09/2017:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0 παρ.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο05/09/2017:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο05/09/2017:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/09/2017:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-0 παρ.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο05/09/2017:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο05/09/2017:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο05/09/2019:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή06/09/2017:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή06/09/2017:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.6-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή06/09/2017:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1 (πεν: 2-4)
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή06/09/2017:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-11
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή06/09/2017:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή06/09/2017:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1 (πεν: 6-5)
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/09/2017:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή06/09/2017:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή06/09/2017:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή06/09/2017:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή06/09/2017:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή06/09/2018:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή06/09/2020:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη09/09/2017:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-5
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη16/09/2017:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-5


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη23/09/2016:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη30/09/2016:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ.3-3 (πεν: 5-4)
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη30/09/2016:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-6
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη30/09/2016:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.4-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Τετάρτη30/09/2016:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη30/09/2016:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη30/09/2016:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-6
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/09/2017:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-2