Μπαράτσας
Hall of brands
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20

<< Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/09/1915:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.5-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/09/1911:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή29/09/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/09/1919:000-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο05/10/1919:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-7
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/10/1915:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/10/1919:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-8
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ0-3 α.α.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/10/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.6-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή13/10/1912:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.8-0
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/10/1919:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-5
Ρεπό: Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο19/10/1918:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1919:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή20/10/1913:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-1
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ0-3 α.α.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/11/1913:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-3 α.α.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.6-1
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/11/1919:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-6
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/11/1919:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή10/11/1912:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.8-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/11/1912:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.7-0
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 0-3 α.α.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο16/11/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.3-7
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/11/1919:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Ρεπό: Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ0-3 α.α.
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/11/1917:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή24/11/1912:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.9-1
Ρεπό: Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/12/1919:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-7
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή08/12/1911:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή08/12/1911:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/12/1917:15ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-1
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/01/2019:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-5
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/01/2019:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-2
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2019:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή02/02/2011:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0 α.α.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή02/02/2015:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 0-3 α.α.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο08/02/2018:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-6
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή09/02/2012:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.5-0
Ρεπό: Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ0-3 α.α.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/02/2019:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή16/02/2012:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή16/02/2015:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-2
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 3-0 α.α.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ3-0 α.α.
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/02/2019:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/02/2017:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.5-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο07/03/2018:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-6
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/2019:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-6
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Ρεπό: Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥEPIRUS SPORT
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Ρεπό: Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ