Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Lexis Edu
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/09/1916:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο14/09/1916:45ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.7-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/09/1916:45ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο14/09/1916:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο14/09/1916:45ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο14/09/1916:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο14/09/1916:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο14/09/1916:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.6-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο14/09/1916:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο14/09/1916:45ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.7-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο14/09/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-6
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/09/1918:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.7-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/09/1916:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή15/09/1916:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή15/09/1916:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/09/1916:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.5-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/09/1916:45ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.8-0
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή15/09/1916:45ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0 (πεν: 4-2)
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή15/09/1916:45ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-0 (πεν: 6-5)
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή15/09/1916:45ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή15/09/1916:45ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή15/09/1916:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή15/09/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/09/1918:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη18/09/1916:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.5-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη16/10/1915:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη16/10/1915:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-4 παρ.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη16/10/1915:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη16/10/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη16/10/1915:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2 παρ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη16/10/1915:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-4
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/10/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη23/10/1915:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη23/10/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη23/10/1915:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη23/10/1915:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη23/10/1915:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη23/10/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη23/10/1915:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη30/10/1915:30ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.8-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη20/11/1914:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη20/11/1914:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη20/11/1914:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη20/11/1914:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη27/11/1914:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη27/11/1914:30
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη27/11/1914:30
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη27/11/1917:00