Γκλινάβος
Δωδώνη
Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Α

<< ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ14 2018-19
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/10/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο20/10/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή21/10/1810:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/10/1811:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.5-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/10/1811:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/11/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/11/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.7-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/11/1810:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/11/1812:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Β.7-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή04/11/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.0-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/11/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.5-3
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/11/1810:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο10/11/1810:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/11/1812:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο10/11/1812:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/11/1809:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο24/11/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο24/11/1810:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/11/1812:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/11/1812:30ΛΙΑΡΟΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Β.4-3
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/12/1810:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/12/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή02/12/1810:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.5-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/12/1812:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.6-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη19/12/1815:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο08/12/1810:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/12/1811:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο08/12/1812:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή09/12/1814:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΠέμπτη13/12/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή16/12/1810:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή16/12/1810:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.6-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/12/1812:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΙΑΡΟΣ Π.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/12/1810:30ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΙΑΡΟΣ Π.1-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΔευτέρα18/03/1916:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-6
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/01/1910:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-4
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/01/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή20/01/1910:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή20/01/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/03/1911:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/01/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-6
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο26/01/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο26/01/1912:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.4-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/01/1912:30ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.4-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή27/01/1910:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95EPIRUS SPORTΣάββατο02/02/1910:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/02/1910:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.5-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/02/1912:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-8
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή03/02/1912:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.10-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/03/1912:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.6-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο09/02/1910:30ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/02/1912:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή10/02/1910:30ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/02/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή10/02/1910:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/02/1910:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/02/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή17/02/1912:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη27/02/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.0-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/02/1910:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο23/02/1912:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο23/02/1913:00ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-6
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη27/02/1915:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο09/03/1912:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-5
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/1912:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.8-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1910:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο09/03/1910:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/03/1910:30ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/03/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.7-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/03/1909:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή17/03/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη24/04/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-4
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/03/1910:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή24/03/1912:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Λ.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή24/03/1913:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-7
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τρίτη09/04/1916:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη24/04/1917:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-2
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/03/1909:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/03/1911:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο30/03/1911:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο30/03/1913:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο30/03/1913:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-7
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/04/1910:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή07/04/1910:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/04/1910:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/04/1911:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.6-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή07/04/1913:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο13/04/1910:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.1-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Δευτέρα15/04/1918:15ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη17/04/1916:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη24/04/1914:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη08/05/1916:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.4-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/04/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/04/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή21/04/1913:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/04/1913:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/05/1916:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο04/05/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή05/05/1910:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/05/1911:00ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.1-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή05/05/1912:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη15/05/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.8-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/05/1910:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/05/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/1910:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο25/05/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο01/06/1913:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-7
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95