Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2018-2019


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-6
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/09/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΡΥΑΣ Σάββατο01/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο01/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο01/09/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-1 παρ.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο01/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2 (πεν: 4-3)
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/09/1819:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή02/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή02/09/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή02/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-3 (πεν: 5-4)
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή02/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-3 (πεν: 5-4)
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/09/1817:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή02/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή02/09/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-1 παρ.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/09/1818:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή02/09/1818:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη05/09/1816:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.8-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη05/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-2 (πεν: 2-4)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη05/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη05/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-6
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη05/09/1817:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.8-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη12/09/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη26/09/1816:00
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/09/1816:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΥΑΣ Τετάρτη26/09/1816:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τετάρτη26/09/1816:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη26/09/1816:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη26/09/1816:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη26/09/1816:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΝΗΛΙΟΥΤετάρτη26/09/1816:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΗΣΟΥ Τετάρτη03/10/1816:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη03/10/1816:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη03/10/1816:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη03/10/1818:00