Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Lexis Edu
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2017-2018


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο02/09/1716:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-8
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο02/09/1717:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.5-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο02/09/1717:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο02/09/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/09/1717:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο02/09/1717:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-0 (πεν: 4-3)
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο02/09/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.5-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο02/09/1717:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/09/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο02/09/1717:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/09/1717:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Σάββατο02/09/1717:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-4
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/09/1719:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-6
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή03/09/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-4 παρ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή03/09/1717:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.0-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή03/09/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή03/09/1717:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή03/09/1717:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή03/09/1717:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-5
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/09/1717:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή03/09/1717:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή03/09/1717:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/09/1717:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/09/1717:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή03/09/1717:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή03/09/1717:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0 (πεν: 4-2)
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή03/09/1717:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/09/1719:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη20/09/1716:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.6-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη27/09/1716:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη27/09/1716:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη27/09/1716:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Τετάρτη27/09/1716:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.10-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη27/09/1716:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΗΣΟΥ Τετάρτη27/09/1716:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη27/09/1716:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.5-1 παρ.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη27/09/1716:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη27/09/1716:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.6-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Τετάρτη27/09/1716:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΤετάρτη27/09/1719:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη27/09/1719:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-6
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη04/10/1716:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-1 παρ.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/10/1719:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη25/10/1715:15
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη25/10/1715:15
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη25/10/1715:15
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη25/10/1715:15
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη25/10/1715:15
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη25/10/1715:15
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/10/1717:15
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/10/1719:30