Hall of brands
Lexis Edu
Δωδώνη
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κατηγορια Παιδων

ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/10/1410:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο11/10/1410:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο11/10/1411:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο11/10/1412:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.0-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/10/1413:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/10/1410:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.11-0
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/10/1410:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο18/10/1411:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΩΓΑ Α.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο18/10/1411:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΗΛΙΑ Ε.1-5
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή19/10/1410:30ΓΩΓΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή19/10/1411:00ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Δευτέρα17/11/1415:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.6-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/10/1411:45ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1413:00ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.4-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/10/1410:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.0-8
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/10/1410:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΑΚΚΑΣ Β.5-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή26/10/1411:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/11/1409:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο01/11/1410:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο01/11/1411:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.8-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο01/11/1411:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-7
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/11/1412:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή02/11/1411:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο08/11/1410:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο08/11/1410:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΓΩΓΟΥ Α.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/11/1411:00ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.11-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή09/11/1409:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/11/1412:00ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/11/1413:30ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-11
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/11/1409:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/11/1411:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.0-4
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/11/1413:00ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή16/11/1411:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.7-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή16/11/1411:00ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο22/11/1410:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο22/11/1411:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο22/11/1412:30ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/11/1413:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή23/11/1410:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.1-7
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/11/1414:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-0
Ρεπό: ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/11/1409:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.2-7
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο29/11/1411:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/11/1412:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.0-7
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή30/11/1411:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/11/1411:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-6
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΟΓΓΑΔΩΝ Τρίτη16/12/1416:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο06/12/1411:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο06/12/1411:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο06/12/1411:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΛΑΚΚΑΣ Β.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/12/1411:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή07/12/1412:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή07/12/1413:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-15
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/12/1409:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/12/1411:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-14
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο13/12/1411:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.13-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/12/1414:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/12/1411:00ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.0-4
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή14/12/1411:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο20/12/1411:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.4-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή21/12/1411:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.7-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή21/12/1412:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.7-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/01/1513:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/01/1512:00ΚΥΡΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο17/01/1511:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/01/1511:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/01/1510:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή18/01/1511:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΗΛΙΑ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.10-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/01/1511:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΖΙΩΓΑ Α.1-0
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/01/1509:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο31/01/1511:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/02/1511:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΛΑΚΚΑΣ Β.0-6
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/02/1513:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή08/02/1511:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΝΙΚΑΣ Χ.6-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/02/1510:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/02/1511:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/02/1511:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.7-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή15/02/1511:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.3-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή15/02/1514:15ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο28/02/1511:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο28/02/1511:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/02/1513:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή01/03/1511:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή01/03/1513:30ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο07/03/1511:00ΖΙΩΓΑ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.9-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/1513:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.1-3
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή08/03/1511:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή08/03/1511:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη15/04/1516:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/03/1509:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/03/1510:45ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο14/03/1513:00ΖΙΩΓΑ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή15/03/1511:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.6-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή15/03/1512:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-4
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο21/03/1511:00ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.7-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/03/1513:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/03/1511:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/03/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/03/1511:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/03/1517:45ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/03/1511:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή29/03/1511:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Τρίτη31/03/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Πέμπτη02/04/1516:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο18/04/1511:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΟΣ Χ.4-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/04/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/04/1509:00ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.0-6
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή19/04/1512:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.6-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή19/04/1512:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη20/05/1516:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-0
Ρεπό: ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη22/04/1516:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη22/04/1516:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.1-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη22/04/1516:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-8
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/04/1516:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΑΚΚΑΣ Β.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη23/04/1515:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο25/04/1511:00ΡΑΠΤΗ Α., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/04/1512:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή26/04/1511:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.9-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/04/1511:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή26/04/1512:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 950-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/05/1511:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/05/1513:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/05/1510:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.8-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή03/05/1513:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΑΚΚΑΣ Β.5-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη06/05/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/05/1511:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-7
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/05/1512:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/05/1513:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή10/05/1511:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Δευτέρα11/05/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-6
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 20090-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/05/1510:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/05/1513:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/05/1517:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/05/1510:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή17/05/1511:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ3-0 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Παρασκευή22/05/1518:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.2-4
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο23/05/1511:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.2-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/05/1511:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.7-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο23/05/1518:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή24/05/1511:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α