ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (1η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 2-1 |
2. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (2η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ | Σάββατο | 30/09/23 | 17:00 | 2-2 |
3. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (2η φάση) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:30 | 0-0 (πεν: 5-6) |
4. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:30 | 3-1 |
5. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (4η αγ.) | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 16:30 | 2-2 |
6. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (5η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:30 | 1-1 |
7. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (6η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 4-3 |
8. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (7η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-0 |
9. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (1η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:45 | 1-2 |
10. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 2-5 |
11. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (8η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-1 |
12. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (3η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:30 | 1-0 |
13. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (9η αγ.) | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 17:15 | 3-0 |
14. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (4η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-3 |
15. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (10η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-1 |
16. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (11η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 16:00 | 6-1 |
17. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (12η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-2 |
18. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (13η αγ.) | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 06/01/24 | 17:30 | 1-0 |
19. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (6η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 0-2 |
20. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-2 |
21. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (15η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 0-1 |
22. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (16η αγ.) | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΛΟΓΓΑΔΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:15 | 1-1 |
23. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (8η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 5-0 |
24. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (17η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 5-0 |
25. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (9η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | 1-0 |
26. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (7η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:00 | 5-1 |
27. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:45 | 1-1 |
28. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγ.) | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Τετάρτη | 21/02/24 | 16:00 | 1-1 |
29. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (10η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:00 | 1-2 |
30. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγ.) | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 16:00 | 0-1 |
31. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (21η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Τετάρτη | 28/02/24 | 16:00 | 3-0 |
32. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (22η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 16:00 | 1-1 |
33. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (11η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 13:00 | 1-2 |
34. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγ.) | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 16:00 | 3-1 |
35. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Τετάρτη | 13/03/24 | 16:30 | 1-2 |
36. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | 6-1 |
37. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (13η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | |
38. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
39. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | |
40. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:30 | |
41. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
42. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγ.) | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
43. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
44. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (15η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | |||||
45. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (16η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
46. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (17η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | |||||
47. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (18η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | |||||
48. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (20η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | |||||
49. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (21η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ |