Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ, 25/1/2022 10:10
 Η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΣ Ηπείρου σε συνεργασία με την Ε.Δ. και τον ΣΔΠΗΠ στα πλαίσια της άριστης συνεργασίας με τα ερασιτεχνικά σωματεία, αποφάσισαν όπως οι διαιτητές αγωνισθούν χωρίς αποζημίωση στους αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής του 1ου γύρου (30/01/2022) και του 2ου γύρου στο πρωτάθλημα της Γ΄... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, 24/1/2022 12:11
  Η Τεχνική Επιτροπή της ΕΠΣ Ηπείρου ενημερώνει για την αναβολή των προπονήσεων των Μικτών Ομάδων Κ17 και Κ15 της Ένωσης για τις 24/01/2022. Οι προπονήσεις των ομάδων θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 25/01/2022 στις 14:45 για την Κ17 και στις 16:30 για την Κ15 στο Ενωσιακό Γήπεδο "Στ. Τσανακτσης".... περισσότερα...
Αποφαση Πειθαρχικης Επιτροπης, 21/1/2022 13:00
 Η Πειθαρχικη Επιτροπη της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 20/1/2022 αποφασίζει, λόγω του ότι το Σωματείο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ συμπλήρωσε (3) αγώνες χωρίς να αγωνισθεί με δική του υπαιτιότητα, βάσει του άρθρου 17 παρ.3 του Κ.Α.Π., αποβάλλεται των υπολοίπων αγώνων του πρωταθλήματος που συμμετέχει και υποβιβάζεται στην αμέσως κ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/01/2215:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3
2.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/01/2217:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-0
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή23/01/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-0
4.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/01/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-1
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/01/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
6.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή23/01/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.7-2
7.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/01/2215:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΣΙΑΣ Α.3-0
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή23/01/2215:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.2-2
9.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1
10.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή23/01/2215:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.5-3
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή23/01/2211:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.3-3
12.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/01/2212:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-4
13.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/01/2212:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.9-0
14.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/01/2219:30ΠΑΣΙΑΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή23/01/2212:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-6
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/01/2211:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.2-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/01/2212:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-0 α.α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSOCCER WORLDΚυριακή23/01/2211:30ΔΡΟΣΟΣ Ε.0-3

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Α Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/01/2215:15
2.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/01/2215:00
3.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή30/01/2215:00
4.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή30/01/2215:00
5.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/01/2217:15
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια Β Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/01/2215:00
7.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο29/01/2215:00
8.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο29/01/2215:15
9.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/01/2215:00
10.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή30/01/2215:00
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο29/01/2215:00
12.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΡΥΑΣ Σάββατο29/01/2215:00
13.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/01/2215:00
14.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή30/01/2215:00
15.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή30/01/2215:00
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο29/01/2215:00
17.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο29/01/2215:00
18.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή30/01/2215:00
19.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή30/01/2215:00
20.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή30/01/2215:00
21.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή30/01/2215:00
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2021-22
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή30/01/2212:00
23.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή30/01/2213:00
24.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή30/01/2218:00
25.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/01/2219:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/01/2213:00
27.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή30/01/2210:30
28.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/01/2211:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/01/2210:30
30.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/01/2210:30
31.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/01/2211:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/01/2210:00
33.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο29/01/2213:00
34.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή30/01/2210:30
35.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή30/01/2211:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή30/01/2211:00
37.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή30/01/2212:30
38.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή30/01/2212:30
39.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/01/2213:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/01/2211:00
41.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/01/2212:30
42.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/01/2213:00
43.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/01/2213:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο29/01/2213:00
45.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚυριακή30/01/2211:00
46.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/01/2212:00
47.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/01/2212:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣ Σάββατο29/01/2211:00
49.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/01/2211:30
50.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSOCCER WORLDΚυριακή30/01/2211:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο29/01/2211:00
52.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/01/2211:30
53.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/01/2212:00
54.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή30/01/2211:00
55.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/01/2212:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο29/01/2212:00
57.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο29/01/2212:00
58.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/01/2212:30
59.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο29/01/2213:00
60.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔSOCCER WORLDΚυριακή30/01/2212:00
61.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή30/01/2212:00
62.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/01/2212:00
63.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕSOCCER WORLDΚυριακή30/01/2213:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.