Δωδώνη
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΓΡΑΦΕΙΩΝ Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ, 10/6/2024 07:56
 Η Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ σας ενημερώνει ότι σήμερα Δευτέρα 10/6/2024 τα γραφεία της Ενωσης θα είναι κλειστά τις ... περισσότερα...
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ, 06/6/2024 09:10
 Καλούνται τα Σωματεία τα οποία επιθυμούν να λάβουν γνώση για τον Διοικητικό και Οικονομικό Απ... περισσότερα...
ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ, 06/6/2024 09:09
 Καλούνται οι εκπρόσωποι των Σωματείων - Μελών της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ που λαμβάνουν μέρος στην Τακτική ... περισσότερα...

epsip

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(37η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη12/06/2418:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.4-3
2.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη12/06/2418:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε.0-4
3.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη12/06/2418:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-4
4.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη12/06/2418:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-4
5.Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη12/06/2418:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΣΙΣΚΑΣ Π.5-0
6.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη12/06/2418:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.9-0
7.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη12/06/2418:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.8-0
8.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη12/06/2418:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.6-1
9.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη12/06/2418:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
10.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΤετάρτη12/06/2418:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-5
38η αγωνιστική
11.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/06/2418:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
12.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο15/06/2418:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
13.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο15/06/2418:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.
14.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/06/2418:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΤΟΣ Α., ΤΖΙΜΑ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη12/06/2420:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.5-1
16.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Πέμπτη13/06/2419:00ΤΖΙΜΑ Κ.5-3
17.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη13/06/2419:00ΔΟΣΗΣ Λ.1-3
24η αγωνιστική
18.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή14/06/2419:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
26η αγωνιστική
19.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/06/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο15/06/2410:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒSOCCER WORLDΤετάρτη12/06/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
22.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη12/06/2418:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
25η αγωνιστική
23.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒEPIRUS SPORTΠαρασκευή14/06/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
24.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΣάββατο15/06/2410:00ΤΖΙΜΑ Κ.
25.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2410:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
26.Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/06/2410:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
27.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο15/06/2410:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2410:00
29.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSAINT GEORGE PARKΣάββατο15/06/2410:00
30.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑSOCCER WORLDΣάββατο15/06/2411:00
31.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο15/06/2411:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2410:00
33.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο15/06/2411:00
34.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2411:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(38η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή16/06/2418:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
2.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή16/06/2418:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.
3.Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή16/06/2418:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.
4.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή16/06/2418:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
5.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή16/06/2418:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
6.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή16/06/2418:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(26η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΡΥΑΣ Κυριακή16/06/2410:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
8.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή16/06/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
9.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή16/06/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
10.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα17/06/2418:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
24η αγωνιστική
11.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη19/06/2418:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
25η αγωνιστική
12.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΡΥΑΣ Τετάρτη19/06/2420:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή16/06/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
26η αγωνιστική
14.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη19/06/2418:00
15.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη19/06/2419:00
16.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη19/06/2419:00
17.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥSAINT GEORGE PARKΤετάρτη19/06/2419:00
18.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη19/06/2419:00
19.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη19/06/2419:00
20.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη19/06/2419:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή16/06/2410:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή16/06/2410:00
23.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή16/06/2411:00
24.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή16/06/2411:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

forma