Μπαράτσας
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΟΥ, 29/2/2024 09:17
 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ Κ14, Κ16   6η Αγωνιστική Κ14  28/02/2024  Κ14 ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ - Κ14  ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕ... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 2024, 29/2/2024 00:10
        Η Επιτροπή Διαιτησίας της  ΕΠΣ Ηπείρου διοργανώνει Σχολή Διαιτησίας Ποδοσφαίρου, σύμφ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 25/2/2024 12:33
 Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη28/02/2416:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-0
2.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη28/02/2416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
3.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη28/02/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.2-4
4.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη28/02/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
5.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη28/02/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-0
6.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/02/2417:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-1
7.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη28/02/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-0
8.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/02/2419:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Τετάρτη28/02/2416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSOCCER WORLDΤρίτη27/02/2418:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο02/03/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
2.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/03/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.
3.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο02/03/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
4.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/03/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
5.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο02/03/2418:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
6.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.
7.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
8.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή03/03/2416:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/03/2416:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.
10.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο02/03/2416:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
11.Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο02/03/2416:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
12.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
13.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/03/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.
14.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή03/03/2416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.
15.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
16.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/2416:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.
17.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.
18.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή03/03/2416:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
20η αγωνιστική
19.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη06/03/2417:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο02/03/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
21.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/2416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.
22.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/2412:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.
23.Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή03/03/2412:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.
24.Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/2412:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
25.ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/2417:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.
26.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/2419:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΥΑΣ Κυριακή03/03/2410:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
7η αγωνιστική
28.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή03/03/2410:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.
10η αγωνιστική
29.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή03/03/2410:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή03/03/2413:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/03/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
5η αγωνιστική
33.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή03/03/2411:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
7η αγωνιστική
34.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή03/03/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
8η αγωνιστική
35.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/03/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/03/2410:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
37.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/2412:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
38.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο02/03/2413:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
39.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο02/03/2413:00ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
41.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΗΣΣάββατο02/03/2410:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
42.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/2410:30ΤΖΙΜΑ Μ.
43.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/03/2411:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
44.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/03/2410:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
45.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/03/2411:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
46.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή03/03/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/2410:30
48.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΣάββατο02/03/2410:30
49.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο02/03/2411:30
50.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/03/2412:30
51.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή03/03/2410:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΣάββατο02/03/2412:30
53.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/03/2413:30
54.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/2410:00
55.Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/2410:30
56.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/2411:00
57.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή03/03/2413:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

forma