Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/2210:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/2211:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή27/11/2210:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο11/02/2310:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/02/2311:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/12/2210:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο03/12/2211:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/12/2212:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/12/2210:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/03/2310:00ΝΕΟΣ Κ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/12/2210:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/12/2212:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο17/12/2213:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη22/12/2216:00ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο22/04/2312:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/01/2310:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή08/01/2313:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο14/01/2310:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/01/2310:00ΔΡΟΣΟΣ Ε.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο14/01/2310:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/01/2312:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή29/01/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή29/01/2310:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη01/02/2316:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/03/2310:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/02/2310:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο04/02/2311:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/02/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/02/2312:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/02/2313:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο11/02/2311:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή17/02/2316:45ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο18/02/2310:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/02/2310:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/03/2310:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/03/2310:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/2311:00ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/03/2312:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/03/2312:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/03/2310:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/03/2311:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή26/03/2310:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/03/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/03/2312:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/04/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο01/04/2310:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/04/2311:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή02/04/2313:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή19/05/2318:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή07/04/2318:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο08/04/2310:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/04/2310:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα24/04/2319:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη26/04/2318:30ΔΟΣΗΣ Λ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο29/04/2310:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/04/2310:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο29/04/2313:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή30/04/2311:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη04/05/2318:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο06/05/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/05/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο06/05/2312:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο06/05/2313:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή07/05/2311:00ΝΕΟΣ Κ.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/05/2310:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο13/05/2310:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/05/2310:30ΝΕΟΣ Κ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/05/2311:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/05/2311:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο27/05/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/05/2310:00ΝΕΟΣ Κ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο27/05/2310:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΤετάρτη31/05/2318:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Παρασκευή02/06/2318:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/06/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/06/2310:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο03/06/2313:00ΔΟΣΗΣ Λ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή04/06/2313:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή09/06/2316:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΣάββατο10/06/2310:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/06/2310:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/06/2310:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή11/06/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα12/06/2316:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/06/2318:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο17/06/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο17/06/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/06/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/06/2311:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α.