Δωδώνη
Μπαράτσας
Lexis Edu
Hall of brands
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Α

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/2210:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο26/11/2210:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΩΓΟΥ Α.2-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο26/11/2213:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή27/11/2210:30ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-5
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή27/11/2213:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΔευτέρα08/05/2317:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.7-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/12/2210:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΗΛΙΑ Ε.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή04/12/2211:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/12/2210:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΠαρασκευή17/03/2320:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ.0-5
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/03/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο17/12/2210:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-1
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/2211:45ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.4-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/12/2210:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΣ Γ.8-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/02/2310:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΙΧΑΣ Σ.3-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/02/2312:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΙΧΑΣ Σ.12-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή26/03/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή08/01/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή08/01/2311:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.4-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο14/01/2312:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/01/2313:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΤετάρτη12/04/2320:15ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ.0-10
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΠέμπτη20/04/2316:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο28/01/2312:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή29/01/2311:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή29/01/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Δευτέρα30/01/2316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΠαρασκευή21/04/2320:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.1-4
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/04/2314:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/02/2314:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή05/02/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/02/2311:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΚυριακή05/02/2312:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη24/05/2317:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.8-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη31/05/2317:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.3-0 α.α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/02/2310:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/02/2313:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΓΩΓΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-1
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/2313:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΠαρασκευή24/02/2320:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή26/02/2313:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη12/04/2318:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο04/03/2310:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-1
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/2312:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο04/03/2313:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/03/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή05/03/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/03/2312:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.3-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/03/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.1-9
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/03/2310:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/03/2310:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.5-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή12/03/2310:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.0-12
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/03/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤρίτη14/03/2316:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΙΧΑΣ Σ.1-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΜΕΤΣΟΒΟΥ 3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη29/03/2320:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-6
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/04/2312:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ.0-3
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/2310:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή02/04/2311:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.4-8
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή02/04/2312:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΓΩΓΟΥ Α.5-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο08/04/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/04/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.2-7
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο08/04/2310:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή09/04/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΠΑΝΤΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή09/04/2310:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.1-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΤετάρτη26/04/2316:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή23/04/2311:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-9
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο29/04/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-9
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/04/2314:30ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.1-4
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/04/2309:45ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.8-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή30/04/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Α.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/04/2310:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΠαρασκευή05/05/2320:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο06/05/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο06/05/2313:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-2
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/05/2314:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Α.8-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή07/05/2312:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΡΑΝΟΥΛΑΣ (Βοηθητικό)Κυριακή07/05/2312:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη10/05/2316:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη10/05/2316:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΤΖΙΜΑ Κ.0-3 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη10/05/2317:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη10/05/2317:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη10/05/2319:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη07/06/2318:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/05/2312:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.9-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/05/2313:00ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή14/05/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.6-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή14/05/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη24/05/2318:15ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τρίτη06/06/2316:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.3-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤρίτη16/05/2317:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη17/05/2300:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη17/05/2316:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη17/05/2317:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη17/05/2317:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΠέμπτη18/05/2321:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο20/05/2311:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι.4-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/05/2311:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο20/05/2314:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.1-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/05/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/05/2317:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.4-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δευτέρα22/05/2316:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή28/05/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή28/05/2312:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Κ.2-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή28/05/2313:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΙΧΑΣ Σ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή28/05/2313:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή28/05/2314:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΔευτέρα29/05/2320:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΠαρασκευή02/06/2320:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/06/2310:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.4-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/06/2311:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο03/06/2314:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Α.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/06/2310:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΠΑΝΤΟΣ Α.0-7
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/06/2311:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.2-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο10/06/2310:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/06/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/06/2311:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.7-1
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/06/2313:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Α.5-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο10/06/2316:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΤΖΙΜΑ Κ.2-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή11/06/2312:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Πέμπτη15/06/2319:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΠαρασκευή16/06/2320:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-8
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/06/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.0-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/06/2318:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.8-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/06/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή18/06/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ 3-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/06/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΔΟΣΗΣ Λ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο24/06/2310:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο24/06/2310:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Δευτέρα26/06/2319:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.5-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τρίτη27/06/2318:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-1