Lexis Edu
Γκλινάβος
Hall of brands
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/12/2210:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/12/2212:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-8
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/04/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/2210:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/12/2212:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/03/2313:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/12/2210:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΖΙΜΑ Μ.8-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΠέμπτη22/12/2216:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη12/04/2316:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.5-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή08/01/2310:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.5-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή15/01/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη20/04/2318:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο22/04/2311:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-8
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο28/01/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/01/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.0-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΣάββατο28/01/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.10-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/02/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.9-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/02/2312:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΠέμπτη09/02/2316:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη09/02/2316:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/02/2313:15ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/02/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/2310:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/02/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.10-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/02/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο18/02/2312:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.8-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο25/02/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/2312:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.5-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/2309:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-6
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/03/2313:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/03/2313:15ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή10/03/2316:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/03/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή12/03/2310:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑEPIRUS SPORTΚυριακή12/03/2312:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή05/05/2316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.8-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/04/2312:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή02/04/2310:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΩΓΟΥ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.6-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο22/04/2310:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-6
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/04/2310:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο29/04/2312:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/04/2312:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη11/05/2316:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/05/2310:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο06/05/2313:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/05/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-7
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή07/05/2310:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.10-0
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο13/05/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Κ.8-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/05/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.4-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚυριακή14/05/2300:000-3 α.α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή14/05/2314:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΠΑΝΤΟΣ Α.7-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/05/2310:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-7
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/05/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ (Βοηθητικό)Κυριακή28/05/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Πέμπτη01/06/2317:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/06/2310:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή04/06/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/06/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.0-8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Πέμπτη15/06/2317:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/06/2310:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/06/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-6
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/06/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή11/06/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΠέμπτη15/06/2320:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/06/2309:45ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.1-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Α - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα19/06/2318:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/06/2318:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ