Lexis Edu
Παπαμάνος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022-23


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/2217:15ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-6
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή13/11/2212:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.3-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή13/11/2212:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή13/11/2212:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/2218:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή20/11/2212:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή20/11/2212:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΩΓΟΥ Α.3-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/2212:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/11/2212:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή27/11/2211:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή27/11/2211:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.6-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή27/11/2211:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/2217:15ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή04/12/2211:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α.4-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/12/2211:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή04/12/2211:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/2211:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή18/12/2211:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή18/12/2211:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή18/12/2211:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/2219:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-8
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή08/01/2311:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/01/2311:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-4
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή08/01/2311:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/01/2315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/01/2310:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή15/01/2311:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή15/01/2311:30ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή15/01/2315:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-3
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή22/01/2311:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.1-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή22/01/2311:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/2312:00ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-5
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΜΙΧΑΣ Σ.
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή29/01/2311:45ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή29/01/2311:45ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-4
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/01/2312:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/2312:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-3
Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ, Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή05/02/2312:00
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή05/02/2312:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/2312:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/2319:30
Ρεπό: Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/02/2312:00
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή12/02/2312:00
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ, Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020