Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Α ΟΜΙΛΟΣ 2022-23

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 2022-23 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο05/11/2215:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο05/11/2215:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/11/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή06/11/2215:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή06/11/2215:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο12/11/2215:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο12/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο12/11/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΟΣΗΣ Λ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή13/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή13/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο19/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή20/11/2215:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο26/11/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/11/2215:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή27/11/2215:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/2215:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο03/12/2215:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο03/12/2217:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/12/2215:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΟΥΚΟΣ Χ.4-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/12/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/12/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ.7-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο10/12/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη14/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Τετάρτη14/12/2215:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.6-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη14/12/2215:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Λ.3-4
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/12/2219:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο17/12/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε.2-6
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο17/12/2215:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή18/12/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή18/12/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.1-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/12/2215:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο07/01/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/01/2318:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.0-4
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή08/01/2315:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή08/01/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-4
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα09/01/2319:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο14/01/2315:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή15/01/2315:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή15/01/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ.5-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή15/01/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-2
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/01/2318:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/01/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.6-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο21/01/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/01/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή22/01/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή22/01/2315:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Μ.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο28/01/2315:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/01/2315:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή29/01/2315:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.2-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/2317:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο04/02/2315:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή05/02/2315:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/02/2315:30
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή05/02/2315:30
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/02/2315:30


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο11/02/2315:30
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή12/02/2315:30
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή12/02/2315:30
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή12/02/2315:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ