Δωδώνη
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20

<< MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/09/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο21/09/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο21/09/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή22/09/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/09/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.3-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή22/09/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο28/09/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο28/09/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/09/1913:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-5
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1917:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή29/09/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/09/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο05/10/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο05/10/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/10/1917:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.6-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/10/1919:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή06/10/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1917:00ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή06/10/1917:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή06/10/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο12/10/1916:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο12/10/1916:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1916:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/10/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/10/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή13/10/1916:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-5
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο19/10/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο19/10/1916:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή20/10/1916:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή20/10/1916:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/10/1916:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1917:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1917:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.6-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/10/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο26/10/1916:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.6-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/10/1916:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο26/10/1916:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή27/10/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή27/10/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο02/11/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο02/11/1918:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή03/11/1915:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/11/1915:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή03/11/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο09/11/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.8-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/11/1915:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο09/11/1918:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή10/11/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή10/11/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-5
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή10/11/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/11/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/11/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή17/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/11/1915:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-4
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή17/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή17/11/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYEPIRUS SPORTΚυριακή17/11/1917:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο23/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.6-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο23/11/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή24/11/1915:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή24/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/11/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή24/11/1918:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο30/11/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο30/11/1917:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή01/12/1915:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.5-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/12/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή01/12/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή01/12/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή01/12/1915:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/12/1917:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο07/12/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο07/12/1915:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-5
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο07/12/1915:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.8-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/12/1915:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.6-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή08/12/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-5
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή08/12/1918:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο14/12/1915:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο14/12/1918:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/12/1918:15ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-5
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/12/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή15/12/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/12/1915:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/12/1915:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή15/12/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/01/2015:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.7-3
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο11/01/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/01/2015:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή12/01/2015:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΝΙΚΑΣ Χ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/01/2015:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή12/01/2015:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή12/01/2015:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή12/01/2018:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/01/2015:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/01/2015:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή19/01/2015:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή19/01/2015:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή19/01/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή19/01/2018:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/01/2015:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/01/2015:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο25/01/2015:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή26/01/2015:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/01/2015:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYEPIRUS SPORTΚυριακή26/01/2018:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/02/2015:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.2-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/02/2015:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π.6-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο01/02/2015:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΣ Β.1-0
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο01/02/2015:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.5-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο01/02/2018:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή02/02/2015:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή02/02/2015:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-4
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή02/02/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/02/2015:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.4-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/02/2015:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο08/02/2015:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο08/02/2015:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-5
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο08/02/2015:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή09/02/2015:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-8
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή09/02/2015:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/02/2017:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο15/02/2015:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο15/02/2015:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο15/02/2018:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.6-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή16/02/2015:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή16/02/2015:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή16/02/2015:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή16/02/2015:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/02/2015:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο22/02/2015:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο22/02/2015:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/02/2017:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή23/02/2015:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή23/02/2015:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-7
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή23/02/2015:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/02/2015:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/02/2015:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο07/03/2016:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/03/2016:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή08/03/2016:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-3
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή08/03/2016:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή08/03/2016:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/03/2016:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.6-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/03/2016:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή08/03/2018:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΜΗΛΕΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ