Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κατηγορία Νέων

ΠΛΕΙ ΟΦ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο11/10/1411:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/10/1411:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.10-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο11/10/1411:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή12/10/1411:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή12/10/1412:00ΓΩΓΟΥ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-5
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/10/1411:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-6
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/10/1413:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΖΟΒΑΣ Λ.5-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1410:00ΖΙΩΓΑ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.2-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/10/1411:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/10/1412:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.1-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/10/1411:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-5
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο25/10/1411:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.0-5
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο25/10/1411:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τρίτη16/12/1415:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/02/1509:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-0
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/11/1410:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.2-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο01/11/1411:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.6-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/11/1411:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο01/11/1412:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-6
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/11/1413:00ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε.3-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/11/1409:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/11/1411:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.4-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή09/11/1410:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή09/11/1412:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Πέμπτη27/11/1416:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο15/11/1411:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.7-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/11/1411:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.5-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο15/11/1411:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-8
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή16/11/1412:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη26/03/1515:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/11/1409:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.5-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/11/1411:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή23/11/1410:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.6-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή23/11/1411:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή23/11/1412:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/11/1411:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΗΛΙΑ Ε.6-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/11/1411:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/11/1413:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή30/11/1411:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη17/12/1416:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/12/1409:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο06/12/1411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/12/1411:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-6
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/12/1413:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.9-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή07/12/1412:30ΖΙΩΓΑ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.8-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή12/12/1418:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/12/1413:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή14/12/1411:00ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή14/12/1412:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/01/1511:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.7-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/12/1409:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/12/1411:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΗΛΙΑ Ε.4-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο20/12/1411:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο20/12/1412:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/12/1413:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/01/1511:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν.1-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/01/1512:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΟΥΚΟΒΙΝΑΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/01/1513:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/01/1512:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.7-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/01/1513:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΥΚΟΒΙΝΑΣ Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/01/1511:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.1-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο31/01/1511:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο07/02/1510:30ΖΙΩΓΑ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-3 α.α.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή08/02/1512:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη18/02/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/02/1509:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο14/02/1512:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/02/1513:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/02/1509:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή15/02/1512:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.4-1
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/02/1509:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-6
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/02/1511:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/02/1512:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή01/03/1511:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.1-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή01/03/1513:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.0-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/1509:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΥΡΟΣ Χ.0-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/03/1511:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.7-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή08/03/1510:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/03/1511:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.7-0
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή08/03/1511:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/03/1513:00ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/03/1509:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή15/03/1512:00ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή15/03/1512:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη19/03/1515:30ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/03/1509:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/03/1511:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΗΛΙΑ Ε.7-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/03/1511:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΛΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο21/03/1513:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/03/1513:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ.0-6
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/03/1516:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/03/1509:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή29/03/1511:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή29/03/1512:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-6
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη16/04/1516:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-2
Ρεπό: Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο18/04/1512:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο18/04/1512:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/04/1513:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/04/1512:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/04/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/04/1509:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/04/1511:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο25/04/1512:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.6-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/04/1519:15ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.7-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή26/04/1513:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο02/05/1511:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-8
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο02/05/1511:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/05/1511:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/05/1511:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΡΑΠΤΗ Α.0-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή03/05/1512:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ