Μπαράτσας
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Νεων 2016-17


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο15/10/1610:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο15/10/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.0-7
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/10/1613:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/10/1610:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/10/1611:00ΖΙΩΓΑ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή23/10/1612:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο29/10/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο29/10/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/10/1611:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο29/10/1611:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο29/10/1612:00ΖΙΩΓΑ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/10/1611:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Φ.1-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/11/1609:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο05/11/1612:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή06/11/1611:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/1611:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.3-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή06/11/1612:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.3-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή06/11/1615:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/1610:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1610:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο12/11/1611:00ΖΙΩΓΑ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.3-4
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1612:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/11/1612:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή13/11/1611:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1611:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο19/11/1611:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο19/11/1612:00ΖΙΩΓΑ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1613:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/11/1613:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-4
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/1613:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/1610:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/11/1610:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο26/11/1611:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-9
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο26/11/1612:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή27/11/1612:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.5-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη06/12/1615:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1610:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο03/12/1612:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.8-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/12/1610:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1611:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1611:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.4-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/12/1612:30ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1613:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/12/1610:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή11/12/1611:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/12/1611:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΡΤΖΟΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή11/12/1612:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/12/1610:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/12/1611:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/12/1612:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο17/12/1613:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/12/1612:45ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Β.4-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη15/02/1716:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Παρασκευή27/01/1715:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1711:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή29/01/1711:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη01/02/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Πέμπτη09/02/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1711:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/1713:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή05/02/1710:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή05/02/1711:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/02/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη08/02/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο11/02/1711:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/02/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΕΡΤΖΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/02/1713:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/02/1710:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.9-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/02/1712:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή17/02/1715:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.7-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο18/02/1711:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.2-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο18/02/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.11-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/1713:15ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/1711:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη01/03/1716:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1710:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο04/03/1711:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/03/1712:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-5
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/03/1713:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/03/1712:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη22/03/1716:15ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο11/03/1712:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο11/03/1713:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.5-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/1711:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/03/1713:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/03/1713:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τρίτη14/03/1716:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/03/1710:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/03/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-6
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο18/03/1712:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/03/1714:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/03/1709:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Παρασκευή24/03/1716:15ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Παρασκευή31/03/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/04/1714:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-8
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/04/1710:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή02/04/1712:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.8-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή02/04/1712:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη05/04/1716:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/04/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/04/1713:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή09/04/1710:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.8-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/04/1713:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη19/04/1716:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-5
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη19/04/1717:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο22/04/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο22/04/1713:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο22/04/1713:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.6-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή23/04/1711:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή23/04/1712:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τρίτη25/04/1717:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο29/04/1712:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο29/04/1712:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/04/1713:00
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/04/1713:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/04/1711:00
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή30/04/1712:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ