Δωδώνη
Παπαμάνος
Hall of brands
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2016-2017


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/09/1601:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο03/09/1617:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/09/1617:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.6-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο03/09/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο03/09/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.7-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/09/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/09/1617:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/09/1617:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο03/09/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/09/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο03/09/1617:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο03/09/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-2 παρ.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/09/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/09/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή04/09/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-6
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/09/1617:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή04/09/1617:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-1 (πεν: 3-4)
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή04/09/1617:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή04/09/1617:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.5-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή04/09/1617:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/09/1617:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή04/09/1617:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.Διακόπηκε
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/09/1617:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1 (πεν: 4-3)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή04/09/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/09/1617:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1 (πεν: 4-3)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/09/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/09/1617:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/09/1619:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-5
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη06/09/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/09/1619:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΡΥΑΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-7
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη28/09/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2 παρ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-3 παρ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/09/1620:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1 (πεν: 2-4)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη05/10/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη05/10/1616:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΣ Β.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη05/10/1616:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη05/10/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη05/10/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη02/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη02/11/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Τετάρτη02/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΣ Β.0-5
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη02/11/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη02/11/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Τετάρτη02/11/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/11/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη23/11/1614:45ΝΕΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη30/11/1614:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/11/1617:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/1614:45ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη14/12/1614:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0