Lexis Edu
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2016-17


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/09/1617:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο10/09/1617:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο10/09/1617:30ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/09/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.4-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή11/09/1616:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/09/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/09/1617:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή11/09/1617:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/09/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/09/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο17/09/1617:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/09/1617:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/09/1617:15ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/09/1619:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή18/09/1617:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/09/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο24/09/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.4-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο24/09/1617:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο24/09/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο24/09/1617:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/09/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή25/09/1617:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή25/09/1617:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/09/1617:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.6-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/10/1617:15ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/10/1619:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή02/10/1616:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή02/10/1616:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο08/10/1616:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο08/10/1616:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο08/10/1616:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο08/10/1616:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-4
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/10/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο15/10/1615:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο15/10/1615:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο15/10/1615:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο15/10/1618:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/10/1618:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή23/10/1615:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/10/1615:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/10/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο29/10/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-5
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο29/10/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/10/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή30/10/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή30/10/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/10/1619:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο05/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο05/11/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο05/11/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/11/1617:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο12/11/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/1619:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή13/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή13/11/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/1617:15ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/1617:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.4-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή20/11/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή20/11/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.0-5
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή27/11/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή27/11/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/11/1615:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΖΙΩΓΑ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή27/11/1615:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/11/1617:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/1617:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-5
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1613:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-6
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1617:15ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο10/12/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1617:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή11/12/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή11/12/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη21/12/1615:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο17/12/1615:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.6-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/1617:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή18/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή18/12/1615:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή18/12/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/1617:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή22/01/1715:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή22/01/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή22/01/1715:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/01/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή22/01/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/1717:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο28/01/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/01/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/01/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/1719:30ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή29/01/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/01/1719:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή05/02/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-8


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο11/02/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο11/02/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο11/02/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/1711:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.3-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.4-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή12/02/1715:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή12/02/1715:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/02/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή19/02/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/02/1715:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή19/02/1715:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Δ.3-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/02/1715:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη01/03/1716:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/02/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο25/02/1715:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/1717:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/02/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/02/1715:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/02/1715:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/1715:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο04/03/1716:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/03/1716:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/1715:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή05/03/1716:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή05/03/1716:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1716:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α.0-4
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή05/03/1716:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/1715:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο11/03/1716:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο11/03/1716:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο11/03/1716:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή12/03/1716:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/03/1716:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή12/03/1716:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο18/03/1716:45ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/03/1716:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο18/03/1716:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/03/1713:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή19/03/1716:45ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή19/03/1716:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/03/1715:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/03/1717:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο25/03/1717:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.5-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/1715:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή26/03/1717:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή26/03/1717:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/03/1717:00ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/03/1717:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/1715:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/04/1717:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΕΟΣ Κ.4-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο01/04/1717:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/04/1719:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/1717:15ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή02/04/1717:30ΧΑΡΙΣΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή02/04/1717:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή02/04/1717:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/04/1717:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο08/04/1717:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο08/04/1717:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο08/04/1717:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.5-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/04/1717:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/04/1717:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή09/04/1717:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/04/1717:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο22/04/1717:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/04/1719:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή23/04/1717:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή23/04/1717:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/04/1717:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή23/04/1717:00ΖΙΩΓΑ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή23/04/1717:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/04/1720:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο29/04/1717:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/04/1717:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/04/1717:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο29/04/1717:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο29/04/1717:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/04/1720:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή30/04/1717:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή30/04/1717:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/05/1717:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή07/05/1717:15ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή07/05/1717:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή07/05/1717:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/05/1717:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή07/05/1717:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/05/1717:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΩΓΑ Α.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή07/05/1717:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/05/1716:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο13/05/1716:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή14/05/1716:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/05/1717:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή14/05/1717:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή14/05/1717:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή14/05/1717:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή14/05/1717:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-3