Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Δωδώνη
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορια Α ομιλος 2015-16


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-6
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο10/10/1516:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-2
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.1-4
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή11/10/1513:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/10/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΝΕΟΣ Κ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο17/10/1515:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.5-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/10/1510:40ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/10/1513:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.6-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή18/10/1515:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.2-4
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/10/1519:40ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο24/10/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο24/10/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.0-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο24/10/1515:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-5
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.5-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή25/10/1515:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-5
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/10/1515:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.5-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο31/10/1519:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.1-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/11/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-6
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΡΡΑ Χ., ΗΛΙΑ Ε.7-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο07/11/1515:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΗΛΙΑ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΣ Β.4-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.5-1
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή08/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-4
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή08/11/1515:00ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.1-5
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/11/1519:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/11/1515:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.2-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο14/11/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.1-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-4
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή15/11/1515:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.7-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο21/11/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-3
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΓΩΓΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/11/1519:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/12/1518:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/12/1519:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο28/11/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.1-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/11/1515:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή29/11/1511:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή29/11/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-5
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή29/11/1515:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.3-0 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/12/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.7-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή06/12/1511:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-7
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή06/12/1512:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα07/12/1517:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή13/12/1512:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή13/12/1512:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή13/12/1515:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.2-1
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.8-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/12/1517:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.0-7
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/12/1515:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-6
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο19/12/1515:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.3-3
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή20/12/1513:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.7-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.0-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.2-0
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/01/1619:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.7-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή10/01/1612:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΩΓΟΥ Α.8-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα11/01/1618:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη23/03/1616:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο23/01/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-3
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή24/01/1611:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή24/01/1611:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-12
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή24/01/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-5
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/01/1615:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/01/1619:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή31/01/1611:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή31/01/1611:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε.14-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/01/1619:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/02/1617:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο06/02/1615:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-6
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή07/02/1611:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.0-7
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή07/02/1615:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή07/02/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα08/02/1619:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή14/02/1611:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή14/02/1611:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.2-4
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη02/03/1616:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-5
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/03/1618:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη16/03/1616:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή21/02/1611:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή21/02/1611:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή21/02/1611:30ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-7
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα22/02/1617:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.8-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα22/02/1619:15ΝΕΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο27/02/1615:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΙΑΣΚΟΥ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-5
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή28/02/1612:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ.0-4
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή28/02/1612:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΓΩΓΟΥ Α.18-0
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΓΩΓΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΑΡΡΑ Χ.4-0
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή28/02/1615:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.2-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:45ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή06/03/1612:30ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΑΡΡΑ Χ.0-3
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή06/03/1615:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα07/03/1617:00ΝΕΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.4-1
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα07/03/1619:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΝΙΚΑΣ Χ.3-0
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη09/03/1619:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο12/03/1616:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο12/03/1616:00ΖΙΩΓΑ Α., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-2
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο12/03/1616:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.7-3
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή13/03/1613:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.1-7
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη16/03/1616:00ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τετάρτη23/03/1617:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/03/1616:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή20/03/1613:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΡΡΑ Χ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/03/1613:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π.4-6
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή20/03/1613:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή20/03/1616:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο26/03/1616:45ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/03/1613:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή27/03/1613:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.2-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή27/03/1613:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α.1-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή27/03/1613:00ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/03/1617:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.3-0 α.α.