Δωδώνη
Μπαράτσας
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Παπαμάνος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο06/09/1417:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο06/09/1417:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΟΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο06/09/1417:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο06/09/1417:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-5
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο06/09/1417:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΡΑΠΤΗ Α.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/09/1417:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ.4-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή07/09/1417:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-4
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή07/09/1417:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/09/1419:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/09/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΡΑΠΤΗ Α.3-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο13/09/1417:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο13/09/1417:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.4-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο13/09/1417:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο13/09/1417:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο13/09/1417:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή14/09/1416:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή14/09/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή14/09/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο20/09/1416:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/09/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/09/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο20/09/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο20/09/1416:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/09/1419:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΡΑΠΤΗ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή21/09/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή21/09/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή21/09/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/09/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη24/09/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΩΓΟΥ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΡΥΑΣ Τετάρτη24/09/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.3-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη24/09/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη24/09/1416:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη24/09/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη24/09/1416:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/09/1419:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο27/09/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο27/09/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο27/09/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο27/09/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/09/1417:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-6
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο27/09/1419:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.0-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή28/09/1416:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή28/09/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή28/09/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη29/10/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ.4-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη29/10/1415:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη29/10/1415:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-2
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη29/10/1415:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη29/10/1415:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη29/10/1415:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη29/10/1415:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.1-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη29/10/1415:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη29/10/1417:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη08/10/1416:30ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΚΡΥΑΣ Τετάρτη08/10/1416:30ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη08/10/1416:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη08/10/1416:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ.1-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη08/10/1416:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη08/10/1416:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/10/1417:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο11/10/1416:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο11/10/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο11/10/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.5-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/10/1417:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/10/1419:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή12/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή12/10/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΟΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο18/10/1416:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο18/10/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΑΣΗΣ Γ.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/10/1417:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΡΑΠΤΗ Α.2-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-4
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο25/10/1416:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.2-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/10/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1417:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-4
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1419:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο01/11/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.5-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/11/1417:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή02/11/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή02/11/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-6
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΥΡΟΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο08/11/1415:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο08/11/1415:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο08/11/1415:15ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/11/1417:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή09/11/1414:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή09/11/1414:45ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή09/11/1414:45ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/11/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο15/11/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο15/11/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.3-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο15/11/1417:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή16/11/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή16/11/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο22/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο22/11/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.1-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/11/1415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο22/11/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή23/11/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή23/11/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Κυριακή23/11/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο29/11/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/11/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/11/1415:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-0
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/11/1417:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή30/11/1414:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή30/11/1414:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/11/1414:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή30/11/1414:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο06/12/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο06/12/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο06/12/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο06/12/1417:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/12/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-5
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή07/12/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο13/12/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.5-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο13/12/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/12/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο13/12/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή14/12/1414:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.2-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή14/12/1414:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή14/12/1414:30ΤΣΙΑΚΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/12/1417:15ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/12/1415:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ.3-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο20/12/1415:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Δ.0-2
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/12/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή21/12/1415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/01/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/01/1513:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α.2-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή04/01/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.4-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή04/01/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/01/1515:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/01/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή04/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/01/1515:15ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-5


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο10/01/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο10/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο10/01/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-6
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/01/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/01/1517:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Κυριακή11/01/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/01/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη14/01/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη14/01/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΕΟΣ Κ.0-6
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη14/01/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη14/01/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.Π.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη14/01/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη14/01/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη14/01/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη14/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Τετάρτη14/01/1515:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΟΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/01/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/01/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/01/1517:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/01/1514:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.4-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή18/01/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο24/01/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο24/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο24/01/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο24/01/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο24/01/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο24/01/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/01/1515:15ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο24/01/1515:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/01/1517:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο31/01/1515:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο31/01/1515:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/02/1515:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/02/1517:15ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.4-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/02/1519:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.5-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη11/02/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη11/02/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη11/02/1517:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο07/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο07/02/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή08/02/1515:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/02/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-7


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/02/1515:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο14/02/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο14/02/1515:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.4-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/02/1515:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.8-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/02/1517:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή15/02/1515:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή15/02/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/02/1515:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.1-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-0
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.1-3
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/02/1515:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο21/02/1515:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο21/02/1515:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο21/02/1515:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/02/1515:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.0-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/02/1515:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/02/1517:15ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή01/03/1515:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.3-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή01/03/1515:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή01/03/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/03/1517:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο07/03/1515:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΠΤΗ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο07/03/1515:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο07/03/1515:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/03/1515:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.0-5
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή08/03/1515:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή08/03/1515:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/03/1515:20ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α.2-6
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο14/03/1516:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο14/03/1516:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο14/03/1516:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.1-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο14/03/1516:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο14/03/1516:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο14/03/1516:00ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο14/03/1516:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο14/03/1516:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/03/1515:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/03/1516:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο21/03/1516:00ΖΙΩΓΑ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/03/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή22/03/1516:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.0-0
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή22/03/1516:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή22/03/1516:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ.1-1


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/03/1515:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο28/03/1516:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο28/03/1516:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο28/03/1516:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο28/03/1516:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο28/03/1516:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο28/03/1516:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.6-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/03/1516:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.3-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/03/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-6


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/04/1515:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο04/04/1516:30ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο04/04/1516:30ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/04/1516:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.0-1
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/04/1515:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-6
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή05/04/1516:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Δ.0-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή05/04/1516:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-1


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/04/1515:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α.1-5
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο18/04/1517:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/04/1517:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.0-0
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο18/04/1517:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΥΡΟΣ Χ.1-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο18/04/1517:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο18/04/1517:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/04/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.2-4
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Σάββατο18/04/1517:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/04/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.3-0