Παπαμάνος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΑΓΩΝΕΣ PLAY OFF B ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΟΜΙΛΟΥ 2022-2023

<< MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 2022-23
ΑΓΩΝΕΣ PLAY OFF Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΟΜΙΛΟΥ 2022-2023 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή02/04/2317:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή02/04/2317:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/04/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΩΓΟΥ Α.3-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο08/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο22/04/2317:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή23/04/2316:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-4
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο29/04/2317:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/04/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Ρεπό: Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο06/05/2317:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή07/05/2317:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-4
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο13/05/2317:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/05/2317:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη17/05/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.2-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη17/05/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη24/05/2317:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη24/05/2317:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή28/05/2317:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή28/05/2317:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.6-0
Ρεπό: Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη31/05/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή04/06/2317:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ