Δωδώνη
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κύπελλο 2014-15


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο30/08/1417:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.5-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο30/08/1417:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο30/08/1417:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.7-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο30/08/1417:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΛΑΚΚΑΣ Β.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο30/08/1417:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο30/08/1417:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο30/08/1417:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο30/08/1417:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.4-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/08/1417:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή31/08/1416:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή31/08/1417:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.1-7
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή31/08/1417:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-5
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή31/08/1417:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.9-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή31/08/1417:00ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή31/08/1417:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-0
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Κυριακή31/08/1417:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Φ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.4-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή31/08/1417:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/08/1417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΛΑΠΠΑΣ Ν.0-0 (πεν: 4-3)
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/08/1417:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.0-4
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή31/08/1417:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή31/08/1417:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-8
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή31/08/1417:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή31/08/1417:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/09/1417:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Φ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη03/09/1417:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΖΙΩΓΑ Α.5-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/09/1417:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη03/09/1417:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0 παρ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/09/1419:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.3-1 παρ.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη17/09/1416:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΡΥΑΣ Τετάρτη17/09/1416:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-1 (πεν: 4-2)
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Τετάρτη17/09/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΤετάρτη17/09/1416:00ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΝΟΣ Σ.6-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη17/09/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΖΙΩΓΑ Α.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη17/09/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΛΑΠΠΑΣ Ν.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη17/09/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-5
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.Π.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη17/09/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-0 (πεν: 2-3)
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη17/09/1416:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη17/09/1416:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-1 παρ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη17/09/1416:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη17/09/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.0-4 παρ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη17/09/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη22/10/1415:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη22/10/1415:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-2
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη22/10/1415:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/10/1415:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.6-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη22/10/1415:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη22/10/1415:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη22/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΡΥΑΣ Τετάρτη19/11/1414:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-1
Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη19/11/1414:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.1-3 παρ.
Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΤετάρτη19/11/1414:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-5
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη19/11/1417:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.1-0 παρ.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη28/01/1515:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Δ.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/01/1518:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Τετάρτη11/02/1514:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη11/02/1517:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.0-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Τετάρτη04/03/1517:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΣ Β.1-2