Μπαράτσας
Παπαμάνος
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Γ

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-2
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSAINT GEORGE PARKΚυριακή21/10/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/10/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο03/11/1809:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-5
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-6
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/11/1811:30ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-8
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣΚυριακή04/11/1812:00ΠΑΥΛΟΥ Ε.6-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/11/1811:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/11/1811:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο10/11/1812:30ΤΖΟΒΑΣ Λ.4-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο10/11/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.9-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο24/11/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.10-2
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο24/11/1811:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-10
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο24/11/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/12/1810:15ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-9
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο01/12/1810:30ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο01/12/1813:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή02/12/1812:30ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.3-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/12/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο08/12/1811:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.6-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο08/12/1813:00ΣΙΣΚΑΣ Π.11-9
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή09/12/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΛΗΜΗΣΚυριακή16/12/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή16/12/1812:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-2
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο22/12/1810:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο22/12/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/01/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή20/01/1912:30ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-4
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔευτέρα18/02/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη27/02/1916:30ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή27/01/1912:30ΣΙΣΚΑΣ Π.10-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1912:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΤετάρτη27/02/1916:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή17/03/1910:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/02/1912:15ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/02/1912:30ΣΙΣΚΑΣ Π.9-6
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή03/02/1912:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-3
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΛΗΜΗΣΚυριακή03/02/1912:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/02/1912:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή10/02/1910:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή10/02/1911:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-2
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή10/02/1912:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-6


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1912:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/02/1910:00ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-2
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΛΗΜΗΣΔευτέρα25/02/1915:45ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/03/1912:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1910:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-3
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο02/03/1913:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή03/03/1912:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.4-0
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο23/03/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-11


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο06/04/1912:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή07/04/1910:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.7-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/04/1912:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή14/04/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0