ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (1η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:15 | 0-0 |
2. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (2η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 04/10/23 | 17:00 | 3-1 |
3. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (2η φάση) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 3-0 |
4. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:30 | 0-2 |
5. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (4η αγ.) | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 18:30 | 1-2 |
6. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (5η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:30 | 1-0 |
7. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (6η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 2-1 |
8. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (3η φάση) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Τετάρτη | 08/11/23 | 15:15 | 4-0 |
9. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (7η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-0 |
10. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (2η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 1-0 |
11. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (8η αγ.) | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 19:30 | 1-0 |
12. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (9η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 0-0 |
13. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (4η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 2-2 |
14. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (10η αγ.) | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΛΟΓΓΑΔΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 3-2 |
15. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (4η φάση) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:45 | 0-0 (πεν: 2-4) |
16. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (1η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 2-2 |
17. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (11η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 17:15 | 3-1 |
18. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (12η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 0-6 |
19. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (5η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 1-3 |
20. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (13η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 0-2 |
21. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (6η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 2-4 |
22. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγ.) | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-1 |
23. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (15η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-4 |
24. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (16η αγ.) | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 16:15 | 3-3 |
25. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (3η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 3-2 |
26. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (8η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:30 | 3-0 |
27. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (17η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 0-0 |
28. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (9η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 1-3 |
29. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγ.) | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 0-2 |
30. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:45 | 2-1 |
31. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 16:15 | 1-1 |
32. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (21η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 28/02/24 | 17:30 | 4-0 |
33. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (7η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 3-0 |
34. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (22η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 16:00 | 1-1 |
35. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 0-1 |
36. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (11η αγ.) | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:00 | 3-5 |
37. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | 2-1 |
38. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγ.) | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 18:30 | 2-2 |
39. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγ.) | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | 2-0 |
40. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (13η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | 3-0 |
41. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | 3-0 |
42. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (14η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 11:00 | 0-0 |
43. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:30 | 4-1 |
44. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 3-0 |
45. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (15η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:00 | 1-0 |
46. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | 4-2 |
47. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (16η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | 0-3 |
48. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (10η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:00 | |
49. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (17η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | |||||
50. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (18η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | |||||
51. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (19η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
52. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (20η αγ.) | Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | |||||
53. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (21η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | |||||
54. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (22η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | |||||
55. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (23η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | |||||
56. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (24η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | |||||
57. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (26η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β |