Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηπείρου
Παρασκευή, 26/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
6 από 204
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(1η φάση)
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή
17/09/23
17:00
1-2
2.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(1η αγ.)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Κυριακή
24/09/23
17:00
3-6
3.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(2η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
01/10/23
15:00
1-2
4.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(3η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Τετάρτη
04/10/23
17:00
3-4
5.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(2η φάση)
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Τετάρτη
11/10/23
16:30
4-1
6.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(4η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Τετάρτη
18/10/23
16:45
2-1
7.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(5η αγ.)
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Κυριακή
22/10/23
16:30
1-6
8.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(6η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
28/10/23
16:30
2-1
9.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(7η αγ.)
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Κυριακή
05/11/23
15:30
1-2
10.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(8η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
11/11/23
15:00
7-0
11.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(9η αγ.)
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Κυριακή
19/11/23
15:00
1-1
12.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(10η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
25/11/23
19:30
3-1
13.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(11η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
03/12/23
17:15
3-0
14.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(12η αγ.)
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Κυριακή
10/12/23
15:00
0-3
15.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(13η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
17/12/23
15:00
4-2
16.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(14η αγ.)
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Σάββατο
06/01/24
15:00
0-5
17.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(15η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
21/01/24
17:15
3-1
18.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(16η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
27/01/24
15:15
2-2
19.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(17η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
04/02/24
17:15
7-2
20.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(18η αγ.)
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
Κυριακή
11/02/24
15:30
1-5
21.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(19η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
17/02/24
15:00
2-0
22.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(20η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
24/02/24
17:15
8-1
23.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(21η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
03/03/24
16:00
0-0
24.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(22η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
09/03/24
17:15
4-1
25.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(23η αγ.)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυριακή
24/03/24
16:30
1-2
26.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(24η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
30/03/24
17:15
2-0
27.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(25η αγ.)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
06/04/24
16:00
1-3
28.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(26η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Τετάρτη
10/04/24
17:30
5-0
29.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(27η αγ.)
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Κυριακή
14/04/24
17:30
3-6
30.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(28η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Κυριακή
21/04/24
17:15
5-0
31.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(29η αγ.)
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΖΩΟΔΟΧΟΥ
Τετάρτη
24/04/24
18:00
3-4
32.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(30η αγ.)
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Κυριακή
28/04/24
17:30
33.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(31η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
34.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(32η αγ.)
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
35.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(33η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
36.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(34η αγ.)
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
37.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(35η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
38.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(36η αγ.)
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
39.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(37η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
40.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(38η αγ.)
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ