Hall of brands
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Γ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο11/11/2310:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο11/11/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο11/11/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο11/11/2312:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/11/2313:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/11/2310:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒSOCCER WORLDΠαρασκευή17/11/2317:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤEPIRUS SPORTΣάββατο18/11/2311:00
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/2311:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/11/2311:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/11/2312:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/11/2312:30


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/12/2310:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/12/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΣάββατο02/12/2311:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή03/12/2311:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή03/12/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή03/12/2311:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒSOCCER WORLDΣάββατο09/12/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο09/12/2311:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο09/12/2312:00
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤEPIRUS SPORTΚυριακή10/12/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/12/2312:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/2410:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο13/01/2411:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/01/2411:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο13/01/2411:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/01/2412:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή14/01/2412:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο20/01/2411:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο20/01/2412:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙSOCCER WORLDΚυριακή21/01/2411:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/2412:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/2412:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/01/2412:30


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/01/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο27/01/2411:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔSOCCER WORLDΣάββατο27/01/2411:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή28/01/2411:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή28/01/2412:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη31/01/2417:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/02/2410:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο03/02/2411:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο03/02/2411:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/02/2412:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/02/2411:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/02/2413:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/02/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο10/02/2411:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/02/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο10/02/2412:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Δευτέρα12/02/2417:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSOCCER WORLDΣάββατο17/02/2410:30


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο24/02/2411:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο24/02/2412:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/2412:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/2412:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο24/02/2413:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Δευτέρα26/02/2416:30


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΣάββατο02/03/2412:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/03/2413:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/2410:00
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/2410:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΚυριακή03/03/2411:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή03/03/2413:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/03/2410:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/03/2413:00
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/03/2410:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/03/2410:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/03/2411:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤSOCCER WORLDΚυριακή10/03/2412:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο30/03/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΣάββατο30/03/2412:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο30/03/2413:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο30/03/2413:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο30/03/2413:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο30/03/2414:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/04/2411:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο06/04/2411:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή07/04/2410:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥSOCCER WORLDΚυριακή07/04/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕEPIRUS SPORTΚυριακή07/04/2411:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/04/2411:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/04/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕEPIRUS SPORTΣάββατο13/04/2412:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή14/04/2410:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή14/04/2410:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/2413:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/2413:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/04/2412:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο20/04/2413:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο20/04/2413:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/04/2411:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/04/2413:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒSOCCER WORLDΤρίτη23/04/2416:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/05/2411:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/05/2412:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/05/2413:00
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/05/2411:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/05/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή12/05/2414:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/05/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο18/05/2412:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο18/05/2412:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/05/2413:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή19/05/2410:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή19/05/2410:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/05/2411:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕSOCCER WORLDΣάββατο25/05/2411:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/05/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο25/05/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο25/05/2412:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο25/05/2412:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/06/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο01/06/2412:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο01/06/2413:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/06/2411:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή02/06/2412:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή02/06/2412:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/06/2410:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο08/06/2411:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΣάββατο08/06/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο08/06/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο08/06/2412:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή09/06/2411:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2410:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο15/06/2411:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2411:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή16/06/2410:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή16/06/2411:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή16/06/2411:00