Γκλινάβος
Hall of brands
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/11/2311:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/11/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/11/2310:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/11/2310:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣSOCCER WORLDΚυριακή12/11/2311:00ΝΕΟΣ Κ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή12/11/2312:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/11/2313:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/11/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/11/2311:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/11/2312:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/11/2311:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή19/11/2311:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/11/2311:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/11/2312:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/11/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/11/2310:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/11/2311:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο25/11/2311:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο25/11/2312:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΚυριακή26/11/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή26/11/2312:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/12/2312:15ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο02/12/2312:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/12/2312:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSOCCER WORLDΚυριακή03/12/2310:00ΝΕΟΣ Κ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/12/2311:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή03/12/2312:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή03/12/2312:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο09/12/2312:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/12/2312:30ΔΟΣΗΣ Λ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/12/2310:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥSOCCER WORLDΚυριακή10/12/2311:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/12/2313:00ΤΖΙΜΑ Μ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΔευτέρα11/12/2317:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη20/12/2317:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΠαρασκευή12/01/2417:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/01/2411:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο13/01/2411:30ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο13/01/2411:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/01/2413:30ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒSOCCER WORLDΚυριακή14/01/2413:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη24/01/2417:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/01/2410:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο20/01/2411:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/2412:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/2412:30ΝΑΚΚΑΣ Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή21/01/2410:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒSOCCER WORLDΤρίτη23/01/2417:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/01/2410:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/01/2411:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒSOCCER WORLDΣάββατο27/01/2411:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/01/2410:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή28/01/2411:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή28/01/2411:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή28/01/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΛΗΜΗΣΠέμπτη01/02/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)EPIRUS SPORTΣάββατο03/02/2410:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/02/2410:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο03/02/2412:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο03/02/2412:15ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/02/2410:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/02/2412:00ΤΖΙΜΑ Μ.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΠαρασκευή09/02/2417:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/02/2410:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/02/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/02/2412:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥSOCCER WORLDΣάββατο10/02/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/02/2413:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/02/2411:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/02/2410:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/2412:00ΤΖΙΜΑ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή25/02/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή25/02/2411:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή25/02/2412:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή25/02/2412:00ΤΖΙΜΑ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή25/02/2413:00ΧΑΤΖΗΣ Κ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΗΣΣάββατο02/03/2400:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/2410:30ΤΖΙΜΑ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/03/2411:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/03/2410:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/03/2411:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή03/03/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/03/2410:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/03/2410:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/03/2411:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο09/03/2413:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)SOCCER WORLDΚυριακή10/03/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/03/2410:30ΤΖΙΜΑ Μ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή10/03/2412:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/03/2400:00ΤΖΙΜΑ Κ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο23/03/2400:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο23/03/2412:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/03/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή24/03/2410:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΛΗΜΗΣΚυριακή24/03/2412:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή24/03/2412:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο30/03/2400:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο30/03/2410:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο30/03/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSOCCER WORLDΚυριακή31/03/2410:00ΤΖΙΜΑ Μ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή31/03/2411:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή31/03/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή31/03/2413:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο06/04/2400:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/04/2410:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/04/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο06/04/2410:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΚΛΗΜΗΣΣάββατο06/04/2412:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή07/04/2412:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/04/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο13/04/2410:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/2400:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΛΗΜΗΣΚυριακή14/04/2410:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή14/04/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή14/04/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/2411:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή14/04/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥSOCCER WORLDΣάββατο20/04/2400:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο20/04/2411:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/04/2411:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/04/2412:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/04/2412:00ΤΖΙΜΑ Κ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/04/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Δευτέρα22/04/2416:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο11/05/2400:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο11/05/2400:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/05/2410:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/05/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/05/2412:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/05/2410:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/05/2417:30ΤΖΙΜΑ Κ.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο18/05/2400:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/05/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/05/2412:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/05/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/05/2410:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣSOCCER WORLDΤρίτη21/05/2417:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή24/05/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/05/2400:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥSAINT GEORGE PARKΣάββατο25/05/2400:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο25/05/2400:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/05/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/05/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο25/05/2413:00ΤΖΙΜΑ Κ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/05/2410:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη29/05/2417:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙSOCCER WORLDΠέμπτη30/05/2400:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Πέμπτη30/05/2400:00ΝΕΟΣ Κ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη30/05/2400:00ΤΖΙΜΑ Μ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη30/05/2417:00ΤΖΙΜΑ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Παρασκευή31/05/2416:15ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή31/05/2417:00ΤΖΙΜΑ Κ.


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο01/06/2400:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο01/06/2400:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/06/2412:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/06/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή02/06/2411:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη05/06/2417:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΠαρασκευή07/06/2417:30ΤΖΙΜΑ Κ.


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/06/2410:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο08/06/2413:00ΤΖΙΜΑ Κ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒSAINT GEORGE PARKΤρίτη11/06/2417:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒSOCCER WORLDΤετάρτη12/06/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη12/06/2418:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ ΚΟΣΙΝΑΣ Β.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒEPIRUS SPORTΠαρασκευή14/06/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΣάββατο15/06/2410:00ΤΖΙΜΑ Κ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/06/2410:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/06/2410:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο15/06/2410:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή16/06/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη19/06/2418:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη19/06/2419:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη19/06/2419:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥSAINT GEORGE PARKΤετάρτη19/06/2419:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη19/06/2419:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη19/06/2419:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη19/06/2419:00