Παπαμάνος
Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Hall of brands
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/11/2312:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή17/11/2316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/12/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/11/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.6-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο18/11/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/11/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή19/11/2310:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/11/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.1-7
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή26/11/2312:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/12/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/01/2410:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΡΥΑΣ Σάββατο02/12/2310:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/12/2311:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο02/12/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.4-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/12/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.11-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο16/12/2313:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή17/12/2312:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη21/12/2315:45ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή22/12/2316:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-1
Ρεπό: Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/2410:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.5-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/01/2411:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΤΟΣ Α.5-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/01/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΡΥΑΣ Κυριακή14/01/2410:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/2410:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.1-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-6
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή21/01/2411:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο27/01/2410:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/02/2410:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/02/2412:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/02/2412:45ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/02/2410:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-5
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΥΑΣ Παρασκευή09/02/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/02/2410:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΣ Γ.3-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΣάββατο10/02/2410:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη15/02/2416:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/2412:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.1-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο24/02/2413:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/03/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.0-4
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/03/2411:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΜΙΧΑΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/03/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-5
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη14/03/2416:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/03/2410:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.1-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/03/2409:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/03/2413:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο23/03/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚΡΥΑΣ Κυριακή24/03/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-4
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο30/03/2410:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή31/03/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή05/04/2416:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη25/04/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/2411:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή07/04/2413:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/04/2412:00ΤΖΙΜΑ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/05/2413:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-0
Ρεπό: Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο13/04/2410:00, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο13/04/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-3
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/05/2413:00ΤΖΙΜΑ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.1-5
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑEPIRUS SPORTΚυριακή12/05/2412:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/04/2410:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/04/2410:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή21/04/2410:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/04/2412:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΖΙΜΑ Κ.3-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη23/05/2416:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/05/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΑΣ Τρίτη28/05/2416:45ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΖΙΜΑ Κ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΤρίτη28/05/2420:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/06/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Κ., ΗΛΙΑ Ε.3-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/06/2410:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/06/2413:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη06/06/2418:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ