Δωδώνη
Lexis Edu
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο23/09/2317:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο23/09/2317:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο23/09/2317:15ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο23/09/2317:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/09/2317:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή24/09/2317:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή24/09/2317:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.4-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/09/2317:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο30/09/2317:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο30/09/2317:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/09/2317:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή01/10/2317:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή01/10/2317:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή01/10/2317:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή01/10/2317:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη04/10/2317:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/10/2316:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΕΟΣ Κ.1-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο21/10/2316:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/10/2316:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/2317:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο21/10/2319:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/2319:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/10/2316:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.3-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/10/2318:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη25/10/2316:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη25/10/2316:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.2-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη25/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/10/2316:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη25/10/2316:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.3-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη25/10/2316:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη25/10/2318:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/10/2318:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο28/10/2316:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο28/10/2316:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.5-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/10/2316:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή29/10/2315:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή29/10/2315:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή29/10/2315:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/2317:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/2319:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο04/11/2315:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο04/11/2315:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.4-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/2315:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.2-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/11/2317:45ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο04/11/2318:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή05/11/2315:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΖΙΜΑ Μ.0-7
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/11/2315:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή05/11/2317:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο11/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο11/11/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο11/11/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΖΙΜΑ Μ.6-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο11/11/2315:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/11/2316:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/2319:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή12/11/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/2316:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΕΟΣ Κ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/11/2315:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο18/11/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΣΙΑΣ Α.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/11/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Ι.2-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/2319:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/11/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/11/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/2317:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή19/11/2317:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο25/11/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/2317:15ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή26/11/2315:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή26/11/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή26/11/2315:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.5-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή26/11/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/2317:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΖΙΜΑ Μ.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο02/12/2315:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/12/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/12/2315:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/12/2317:15ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΣάββατο02/12/2317:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-4
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/12/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή03/12/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο09/12/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο09/12/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο09/12/2316:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.6-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/12/2317:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/12/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή10/12/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή10/12/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/2317:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο16/12/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο16/12/2315:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-6
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/12/2316:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΖΙΜΑ Μ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/12/2317:15ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή17/12/2315:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΣΚΑΣ Π.5-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/2317:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/2319:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο06/01/2415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο06/01/2415:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΖΙΜΑ Μ.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο06/01/2415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο06/01/2417:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΠΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη10/01/2415:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α.1-5
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη17/01/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη17/01/2417:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη17/01/2417:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.6-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο13/01/2415:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο13/01/2415:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή14/01/2415:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή14/01/2415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.5-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή14/01/2415:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή14/01/2415:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/2417:15ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΖΙΜΑ Μ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/01/2415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο20/01/2415:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο20/01/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/01/2415:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/2415:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/01/2415:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/01/2416:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο27/01/2415:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο27/01/2415:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/2416:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/2415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/01/2415:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή28/01/2415:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή28/01/2415:15ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/01/2417:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/02/2415:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο03/02/2415:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.3-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/02/2415:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/02/2417:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο03/02/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/02/2415:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/02/2415:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/02/2415:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο10/02/2415:30ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο10/02/2415:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/02/2415:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/02/2416:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή11/02/2415:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.3-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/02/2415:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή11/02/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη21/02/2416:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο17/02/2415:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/02/2415:45ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/02/2415:45ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/02/2416:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/02/2417:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΣΙΑΣ Α.7-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/02/2415:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/02/2415:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή18/02/2415:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο24/02/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-9
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο24/02/2416:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο24/02/2416:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο24/02/2416:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο24/02/2417:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.5-3
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή25/02/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή25/02/2416:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/02/2416:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη28/02/2416:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη28/02/2416:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη28/02/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.2-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη28/02/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη28/02/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/02/2417:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη28/02/2417:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/02/2419:15ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο02/03/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/03/2416:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο02/03/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/03/2416:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο02/03/2418:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/2416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή03/03/2416:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο09/03/2416:00
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο09/03/2416:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/03/2416:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο09/03/2416:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/03/2416:00
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή10/03/2416:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη13/03/2416:30
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη13/03/2416:30
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη13/03/2416:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη13/03/2416:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη13/03/2416:30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη13/03/2416:30
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη13/03/2416:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣEPIRUS SPORTΤετάρτη20/03/2416:30


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/03/2416:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/03/2416:30
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο16/03/2416:30
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/03/2416:30
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή17/03/2416:30
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή17/03/2416:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή17/03/2416:30
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/03/2416:30


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο23/03/2416:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/03/2416:30
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο23/03/2416:30
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο23/03/2416:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο23/03/2417:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή24/03/2416:30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/03/2416:30


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ