Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Α

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/11/2210:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/2211:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/11/2213:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή27/11/2211:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/11/2211:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή27/11/2211:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΚυριακή27/11/2212:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΤετάρτη30/11/2218:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤSOCCER WORLDΣάββατο03/12/2212:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/2213:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/12/2211:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/12/2211:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/12/2211:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/12/2212:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο17/12/2211:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/12/2211:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/12/2212:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή18/12/2211:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή18/12/2212:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή18/12/2212:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕEPIRUS SPORTΚυριακή18/12/2213:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/01/2310:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/01/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο07/01/2312:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο07/01/2313:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο07/01/2313:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/01/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο14/01/2312:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο28/01/2310:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/01/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο28/01/2313:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒSOCCER WORLDΚυριακή29/01/2310:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή29/01/2312:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή29/01/2312:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/01/2314:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/02/2311:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο04/02/2311:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/02/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤEPIRUS SPORTΣάββατο04/02/2312:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/02/2313:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/02/2313:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο04/02/2313:30


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο11/02/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο11/02/2312:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/02/2312:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒSOCCER WORLDΣάββατο11/02/2313:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/02/2311:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/02/2311:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/02/2312:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/02/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο18/02/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/02/2312:30
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο18/02/2313:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/02/2300:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο25/02/2312:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο25/02/2313:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒSOCCER WORLDΣάββατο04/03/2311:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/03/2311:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/03/2311:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο04/03/2313:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/03/2311:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/03/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή05/03/2312:30


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο11/03/2312:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/03/2310:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/03/2311:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙSOCCER WORLDΚυριακή12/03/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή12/03/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή12/03/2312:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/03/2313:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/03/2310:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/03/2310:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο18/03/2311:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/03/2311:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/03/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο18/03/2312:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/03/2312:30


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSOCCER WORLDΣάββατο01/04/2310:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο01/04/2311:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο01/04/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΣάββατο01/04/2311:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/04/2313:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή02/04/2310:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή02/04/2311:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/04/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο08/04/2311:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο08/04/2311:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο08/04/2313:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο08/04/2313:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο08/04/2313:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή09/04/2311:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/04/2312:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο29/04/2313:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/04/2313:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔSOCCER WORLDΚυριακή30/04/2310:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή30/04/2311:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/04/2312:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή30/04/2312:30


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο06/05/2310:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕEPIRUS SPORTΣάββατο06/05/2310:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/05/2311:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/05/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒEPIRUS SPORTΚυριακή07/05/2310:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή07/05/2310:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή07/05/2312:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒSOCCER WORLDΠαρασκευή12/05/2317:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/05/2311:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/05/2311:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/05/2312:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο13/05/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤEPIRUS SPORTΚυριακή14/05/2311:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/05/2311:30


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/05/2310:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο27/05/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο27/05/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο27/05/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο27/05/2313:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥSOCCER WORLDΚυριακή28/05/2309:30
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τρίτη30/05/2316:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/06/2311:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο03/06/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο03/06/2312:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο03/06/2313:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/06/2310:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/06/2311:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή04/06/2311:30


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/06/2311:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/06/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΣάββατο10/06/2311:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣSOCCER WORLDΚυριακή11/06/2310:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/06/2310:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή11/06/2311:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή11/06/2313:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη14/06/2317:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη14/06/2317:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη14/06/2318:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη14/06/2319:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη14/06/2319:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη14/06/2319:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΤετάρτη14/06/2320:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒSOCCER WORLDΣάββατο17/06/2311:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο17/06/2311:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο17/06/2313:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/06/2311:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΚυριακή18/06/2311:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή18/06/2311:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/06/2312:30


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη21/06/2317:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη21/06/2317:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη21/06/2318:30
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη21/06/2318:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΤετάρτη21/06/2318:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη21/06/2318:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη21/06/2318:30


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/06/2310:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο24/06/2310:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/06/2311:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/06/2311:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο24/06/2311:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο24/06/2312:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο24/06/2312:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη28/06/2318:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΤετάρτη28/06/2319:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕSOCCER WORLDΤετάρτη28/06/2319:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη28/06/2320:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη28/06/2320:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη28/06/2320:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη28/06/2320:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο01/07/2310:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο01/07/2310:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο01/07/2311:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/07/2311:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/07/2311:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/07/2311:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/07/2311:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη05/07/2319:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη05/07/2319:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη05/07/2320:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη05/07/2320:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓSOCCER WORLDΤετάρτη05/07/2320:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη05/07/2320:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη05/07/2320:00