Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Δωδώνη
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/2210:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο26/11/2210:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΜΙΧΑΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή27/11/2210:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή27/11/2210:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/12/2210:00ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή04/12/2210:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/12/2210:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τρίτη20/12/2215:45ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/12/2210:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/12/2210:30ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/12/2210:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή18/12/2210:30ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/01/2310:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-6
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο14/01/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/01/2311:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή15/01/2310:00ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/01/2310:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο28/01/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή29/01/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή29/01/2312:30ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή05/02/2313:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.7-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/02/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο11/02/2311:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/02/2311:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/02/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.3-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο25/02/2310:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο25/02/2313:00ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή26/02/2310:00ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/03/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο04/03/2310:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/03/2309:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.3-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Πέμπτη23/03/2315:45ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/2310:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.0-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο11/03/2310:45ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τρίτη14/03/2316:45ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/03/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή26/03/2310:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή26/03/2312:15ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.0-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή26/03/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/04/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΩΓΟΥ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/2309:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/04/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΙΧΑΣ Σ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή02/04/2310:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη20/04/2316:00ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/04/2310:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τρίτη02/05/2316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο06/05/2312:30ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη11/05/2317:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/05/2310:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή14/05/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη18/05/2317:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/05/2310:30ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη24/05/2318:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-4
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή28/05/2312:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.7-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ (Βοηθητικό)Σάββατο03/06/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/06/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-3