Γκλινάβος
Παπαμάνος
Hall of brands
Δωδώνη
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2021-22

<< Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2021-22
PLAY OUT Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΟΜΙΛΟΥ 2021-22 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/09/2117:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή26/09/2117:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή26/09/2117:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/09/2117:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.0-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/09/2117:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα27/09/2118:30ΠΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο02/10/2117:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο02/10/2117:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή03/10/2116:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.0-4
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή03/10/2117:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή03/10/2117:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή03/10/2117:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο09/10/2116:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο09/10/2116:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο09/10/2116:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ.5-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή10/10/2116:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή10/10/2116:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/10/2118:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή17/10/2116:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή17/10/2116:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή17/10/2116:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.5-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή17/10/2116:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή17/10/2116:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.0-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή17/10/2116:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο23/10/2116:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή24/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή24/10/2116:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.3-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/10/2116:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.1-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή24/10/2116:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο30/10/2116:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.4-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο30/10/2116:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-4
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή31/10/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή31/10/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή31/10/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.1-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/10/2117:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο06/11/2115:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.6-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/11/2115:00ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο06/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.7-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή07/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή07/11/2115:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή07/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο13/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΣΙΑΣ Α.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή14/11/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή14/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.2-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή14/11/2115:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή14/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/11/2115:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.5-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-5
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή21/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή21/11/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.2-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή21/11/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο27/11/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.3-1
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο27/11/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-4
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή28/11/2115:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/11/2115:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή28/11/2115:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.0-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή28/11/2115:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο04/12/2115:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/12/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή05/12/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή05/12/2115:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΗΛΙΑ Ε.2-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή05/12/2115:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο18/12/2115:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή19/12/2115:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.0-3
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή19/12/2115:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή19/12/2115:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/12/2115:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή19/12/2115:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.1-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο22/01/2215:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο22/01/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο22/01/2215:15ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.4-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή23/01/2215:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.2-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή23/01/2215:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.5-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο29/01/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο29/01/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.2-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή30/01/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή30/01/2215:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή30/01/2215:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή30/01/2215:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο05/02/2215:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.3-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/02/2219:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ.2-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή06/02/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή06/02/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή06/02/2215:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή06/02/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο12/02/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο12/02/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή13/02/2215:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/02/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή13/02/2215:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/02/2217:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο19/02/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο19/02/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο19/02/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΖΙΜΑ Μ.1-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή20/02/2215:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή20/02/2215:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή20/02/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/02/2215:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή27/02/2215:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή27/02/2215:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-3
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή27/02/2215:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/03/2217:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο12/03/2216:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο12/03/2216:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο12/03/2216:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/03/2216:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή13/03/2216:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-5
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή13/03/2216:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο19/03/2216:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/03/2216:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο19/03/2216:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α.2-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/03/2215:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή20/03/2216:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-5
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή20/03/2216:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή27/03/2217:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή27/03/2217:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.3-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή27/03/2217:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή27/03/2217:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή27/03/2217:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή27/03/2217:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο02/04/2217:15ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Σάββατο02/04/2217:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/04/2217:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.3-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο02/04/2217:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/04/2217:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.8-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή03/04/2217:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-1