Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Hall of brands
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Π.Ο.Ε.Λ.

Πρώτο Προηγούμενο 43 από 182 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2018-2019 (1η φάση)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/09/1819:304-0
2.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (1η αγ.)ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/09/1817:302-1
3.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (2η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/09/1817:301-2
4.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (3η αγ.)Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή23/09/1817:006-0
5.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (4η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/09/1817:000-4
6.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (5η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/10/1816:304-1
7.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (6η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1816:00
8.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2018-2019 (3η φάση)ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη24/10/1815:30
9.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (7η αγ.)Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή28/10/1815:00
10.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (8η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
11.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (9η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
12.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (10η αγ.)Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
13.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (11η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
14.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (12η αγ.)ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
15.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (13η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (14η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
17.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (15η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
18.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (16η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
19.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (17η αγ.)Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
20.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (18η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
21.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (19η αγ.)Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
22.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (20η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
23.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (21η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (22η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
25.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (23η αγ.)ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
26.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (24η αγ.)Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (25η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
28.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (26η αγ.)Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
29.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (27η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
30.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (28η αγ.)Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
31.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (29η αγ.)Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
32.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (30η αγ.)ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.