Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 19/10/19 | 10:30 | ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. | 3-3 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 20/10/19 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 16-2 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 6-2 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 20/10/19 | 12:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 10-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 0-3 |
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/11/19 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-5 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 03/11/19 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-14 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-4 |
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 03/11/19 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-13 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 09/11/19 | 12:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 0-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 09/11/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-5 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:00 | ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε. | 7-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 10/11/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-2 |
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π. | 6-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-6 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 13:00 | ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 3-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 6-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-0 |
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | SOCCER WORLD | Κυριακή | 17/11/19 | 11:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 5-5 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 23/11/19 | 10:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 0-2 |
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | SOCCER WORLD | Σάββατο | 23/11/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 23/11/19 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-4 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 11:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 2-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 23/11/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-5 |
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 12:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. | 1-5 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 30/11/19 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 1-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 30/11/19 | 13:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 5-5 |
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 10-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 08/12/19 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 6-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 21/12/19 | 11:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 21/12/19 | 12:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-16 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-7 |
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Πέμπτη | 09/01/20 | 16:00 | 1-4 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-5 |
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SOCCER WORLD | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 0-7 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 10:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. | 8-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 18/01/20 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-3 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/01/20 | 12:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. | 3-7 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 19/01/20 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 4-1 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τρίτη | 21/01/20 | 15:45 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-1 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 1-5 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 0-8 |
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 0-4 |
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 0-12 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 29/01/20 | 19:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 α.α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | ||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | EPIRUS SPORT | |||||
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 08/02/20 | 11:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 3-2 |
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SOCCER WORLD | Σάββατο | 08/02/20 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | SOCCER WORLD | Κυριακή | 09/02/20 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-4 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 10:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 15/02/20 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 12:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 4-2 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 16/02/20 | 10:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. | 5-1 |
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. | 4-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ||||||
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | SOCCER WORLD | |||||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SOCCER WORLD | Σάββατο | 22/02/20 | 13:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 4-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 4-3 |
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 1-5 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 5-1 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 12:00 | ΝΙΚΑΣ Χ. | 2-1 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 12:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 1-3 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 08/03/20 | 12:00 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | 4-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | SOCCER WORLD | |||||
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ | SOCCER WORLD | |||||
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | |||||
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ |