Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Παπαμάνος
Hall of brands
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Τζουνιορς Γ "Στέφανος Γεράσης"


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/10/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο14/10/1711:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο14/10/1713:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή15/10/1710:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/10/1712:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή15/10/1712:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο21/10/1711:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/10/1712:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο21/10/1713:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή22/10/1712:30


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ