Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Lexis Edu
Δωδώνη
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Τζουνιορς Γ "Στέφανος Γεράσης"


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/10/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο14/10/1711:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο14/10/1713:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή15/10/1710:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/10/1712:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή15/10/1712:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο21/10/1711:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/10/1712:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/10/1712:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο21/10/1713:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή22/10/1712:30


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο04/11/1711:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο04/11/1712:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1710:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/11/1711:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΗΣΚυριακή05/11/1712:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή05/11/1712:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/11/1711:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο11/11/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο11/11/1712:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο11/11/1713:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο11/11/1713:15
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή12/11/1711:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/11/1710:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΣάββατο18/11/1712:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο18/11/1712:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο18/11/1713:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή19/11/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή19/11/1711:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/11/1710:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/11/1711:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή26/11/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/11/1712:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή26/11/1712:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή26/11/1712:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/12/1711:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο09/12/1712:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/12/1711:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή10/12/1712:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή10/12/1712:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΚυριακή10/12/1713:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/1810:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο13/01/1811:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1811:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή14/01/1810:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΛΗΜΗΣΚυριακή14/01/1811:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή14/01/1813:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/01/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/01/1811:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/1811:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο20/01/1813:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή21/01/1809:45
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή21/01/1811:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο27/01/1812:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο27/01/1813:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή28/01/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή28/01/1811:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή28/01/1812:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή28/01/1812:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/02/1811:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/02/1812:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο03/02/1812:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/02/1813:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή04/02/1811:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή04/02/1812:30


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο10/02/1811:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/02/1812:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο10/02/1812:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή11/02/1811:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή11/02/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή11/02/1812:30


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή25/02/1810:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή25/02/1811:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή25/02/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΛΗΜΗΣΚυριακή25/02/1812:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/02/1812:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή25/02/1812:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο03/03/1811:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο03/03/1811:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/03/1812:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/03/1812:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή04/03/1812:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή04/03/1813:30


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣΣάββατο10/03/1810:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1810:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή11/03/1811:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή11/03/1811:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή11/03/1812:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/03/1812:30


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/03/1811:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/03/1812:00
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή18/03/1810:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή18/03/1811:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή18/03/1812:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή18/03/1812:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο31/03/1812:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο31/03/1812:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο31/03/1813:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή01/04/1810:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή01/04/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή01/04/1813:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι.
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο28/04/1810:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο28/04/1811:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή29/04/1811:30
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή29/04/1812:30


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο12/05/1811:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο12/05/1811:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο12/05/1813:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή13/05/1812:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή13/05/1813:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή13/05/1813:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο19/05/1811:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο19/05/1813:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή20/05/1811:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή20/05/1811:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή20/05/1812:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΛΗΜΗΣΚυριακή20/05/1812:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο26/05/1810:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/05/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο26/05/1811:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο26/05/1813:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή27/05/1810:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή27/05/1810:30


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο02/06/1811:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο02/06/1811:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο02/06/1812:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή03/06/1810:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή03/06/1811:30
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή03/06/1811:30