Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Τζουνιορς "Στέφανος Γεράσης"


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο14/10/1712:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/10/1712:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/10/1711:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή15/10/1712:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή15/10/1712:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο21/10/1710:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο21/10/1712:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1713:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/10/1711:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝLOCO CLUBΚυριακή22/10/1713:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙLOCO CLUBΣάββατο04/11/1712:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο04/11/1713:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/11/1713:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/11/1710:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή05/11/1711:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο11/11/1710:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1713:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή12/11/1710:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/11/1711:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/11/1711:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο18/11/1712:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή19/11/1711:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1711:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/11/1711:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑLOCO CLUBΚυριακή19/11/1712:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/11/1711:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο25/11/1713:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/11/1710:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή26/11/1711:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/11/1713:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/12/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο09/12/1712:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή10/12/1711:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑLOCO CLUBΚυριακή10/12/1711:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή10/12/1711:45


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/01/1811:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο13/01/1812:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή14/01/1810:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή14/01/1810:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή14/01/1811:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/1810:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/01/1811:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή21/01/1811:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή21/01/1813:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή21/01/1813:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο27/01/1810:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή28/01/1810:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή28/01/1811:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣLOCO CLUBΚυριακή28/01/1811:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/01/1812:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή02/02/1817:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/02/1811:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/02/1811:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο03/02/1813:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή04/02/1812:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/02/1812:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/02/1813:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/02/1811:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή11/02/1812:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή11/02/1813:30


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο24/02/1811:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣLOCO CLUBΣάββατο24/02/1813:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/02/1811:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή25/02/1811:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή25/02/1812:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/03/1813:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/03/1810:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/03/1811:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή04/03/1812:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/03/1813:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣLOCO CLUBΣάββατο10/03/1811:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/03/1812:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή11/03/1811:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή11/03/1813:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή11/03/1813:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/04/1810:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/04/1813:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή22/04/1810:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή22/04/1812:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/04/1812:30


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣLOCO CLUBΣάββατο12/05/1810:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο12/05/1810:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο12/05/1810:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο12/05/1811:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή13/05/1811:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝLOCO CLUBΣάββατο19/05/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/05/1810:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή20/05/1810:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή20/05/1811:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή20/05/1811:30