Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (1η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 0-1 |
2. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (2η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 04/10/23 | 17:00 | 3-1 |
3. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (2η φάση) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:30 | 4-1 |
4. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγ.) | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 21/10/23 | 19:00 | 2-1 |
5. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (4η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 25/10/23 | 16:30 | 3-0 |
6. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (5η αγ.) | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:30 | 2-0 |
7. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (6η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 4-0 |
8. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (3η φάση) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 08/11/23 | 15:15 | 1-2 |
9. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (1η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 13:00 | |
10. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (7η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 0-3 |
11. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (1η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 4-5 |
12. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (1η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:30 | |
13. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (2η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:30 | |
14. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (2η αγ.) | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:30 | |
15. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (8η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 3-1 |
16. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (2η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 12:30 | 4-1 |
17. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (3η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 25/11/23 | 11:30 | |
18. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (9η αγ.) | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 17:15 | 1-0 |
19. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (3η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 12:30 | 0-4 |
20. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (4η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:30 | 8-0 |
21. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:45 | 4-2 |
22. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (4η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:15 | |
23. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (3η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | |
24. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (10η αγ.) | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-0 |
25. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (1η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 2-2 |
26. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (11η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 1-2 |
27. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (3η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 2-2 |
28. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | |
29. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (5η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 10/12/23 | 13:00 | |
30. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (5η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 10:30 | 0-2 |
31. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (12η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-2 |
32. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 2-0 |
33. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (5η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 13/01/24 | 10:30 | |
34. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (6η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:00 | 2-1 |
35. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (6η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:30 | |
36. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγ.) | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 17:15 | 1-3 |
37. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (7η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:30 | 1-6 |
38. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (7η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | |
39. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (15η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 0-2 |
40. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (6η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:30 | |
41. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (5η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 2-2 |
42. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (8η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | |
43. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (7η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | |
44. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (16η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 17:30 | 1-0 |
45. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (9η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:30 | |
46. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (17η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 0-0 |
47. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (8η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 10:00 | 3-1 |
48. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (8η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | |
49. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (8η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | 1-1 |
50. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (9η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | |
51. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (10η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 10/02/24 | 13:00 | |
52. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 0-0 |
53. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (9η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 0-5 |
54. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:45 | 0-2 |
55. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (9η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 10:30 | 1-2 |
56. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (10η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 0-1 |
57. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 16:00 | 0-1 |
58. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (10η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 10:00 | 0-1 |
59. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (11η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | |
60. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (10η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Δευτέρα | 26/02/24 | 16:30 | |
61. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (21η αγ.) | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΟΓΓΑΔΩΝ | Τετάρτη | 28/02/24 | 16:00 | 2-4 |
62. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (12η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:30 | |
63. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (22η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 2-0 |
64. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (7η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:30 | 1-1 |
65. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (11η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:00 | |
66. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (11η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 3-0 |
67. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (12η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 09/03/24 | 13:00 | |
68. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | |
69. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγ.) | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Κυριακή | 10/03/24 | 16:00 | 3-3 |
70. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 13/03/24 | 16:30 | 3-0 |
71. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (6η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:00 | 1-1 |
72. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (12η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | 2-2 |
73. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | 1-1 |
74. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (12η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 1-0 |
75. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 24/03/24 | 10:30 | |
76. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Παρασκευή | 29/03/24 | 17:00 | |
77. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | |
78. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | |
79. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (15η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
80. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | |
81. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγ.) | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | ||||
82. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | |||||
83. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
84. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (14η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
85. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (15η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | |||||
86. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (16η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ | |||||
87. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (17η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
88. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (18η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | |||||
89. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (19η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
90. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (20η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ | |||||
91. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (21η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
92. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (22η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
93. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (16η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
94. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (17η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
95. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (18η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | |||||
96. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (19η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
97. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (20η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | |||||
98. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (21η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
99. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (22η αγ.) | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
100. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (23η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | |||||
101. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (24η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
102. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (25η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | |||||
103. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (26η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
104. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (14η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
105. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (16η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
106. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (17η αγ.) | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
107. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (18η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | |||||
108. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (19η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
109. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (20η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
110. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (21η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
111. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (22η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
112. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (23η αγ.) | Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
113. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (24η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | |||||
114. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (25η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | |||||
115. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (26η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
116. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (11η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
117. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ||||
118. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (14η αγ.) | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
119. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (15η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | |||||
120. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (16η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
121. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | |||||
122. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (18η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ |