ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (1η φάση) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 16/09/23 | 17:00 | 2-5 |
2. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (1η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 2-0 |
3. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (2η αγ.) | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 30/09/23 | 17:00 | 3-2 |
4. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 04/10/23 | 19:00 | 7-0 |
5. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (2η φάση) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 14/10/23 | 18:00 | 1-5 |
6. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (4η αγ.) | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Τετάρτη | 18/10/23 | 17:00 | 0-1 |
7. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (5η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 15:00 | 0-2 |
8. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (6η αγ.) | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:30 | 2-1 |
9. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (7η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 20:00 | 1-6 |
10. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (1η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | |
11. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (8η αγ.) | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 6-0 |
12. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (1η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | |
13. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (1η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 2-1 |
14. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (2η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | |
15. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (2η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | |
16. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (2η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 2-1 |
17. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (9η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 17:15 | 3-0 |
18. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (2η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 12:30 | 4-1 |
19. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (3η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 25/11/23 | 11:00 | |
20. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 26/11/23 | 13:00 | 2-4 |
21. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (10η αγ.) | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 3-0 |
22. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (4η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 2-1 |
23. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (4η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 2-1 |
24. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (3η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | |
25. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (4η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:30 | |
26. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (11η αγ.) | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-1 |
27. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (1η αγ.) | Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 5-0 |
28. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 11:00 | |
29. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (12η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 19:30 | 2-3 |
30. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (3η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 09:30 | 1-5 |
31. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (5η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 1-3 |
32. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (13η αγ.) | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-6 |
33. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (5η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Τετάρτη | 20/12/23 | 17:00 | |
34. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (5η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | |
35. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:15 | 1-2 |
36. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (6η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:00 | 2-1 |
37. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (7η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 5-0 |
38. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (7η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | 6-0 |
39. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (6η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
40. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (15η αγ.) | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 4-1 |
41. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (7η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | SOCCER WORLD | Τρίτη | 23/01/24 | 17:30 | |
42. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (6η αγ.) | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 24/01/24 | 17:30 | |
43. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (16η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 18:30 | 4-2 |
44. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (7η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 28/01/24 | 10:30 | |
45. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (8η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | |
46. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (9η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Πέμπτη | 01/02/24 | 16:00 | |
47. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (8η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 4-1 |
48. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (8η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 10:30 | |
49. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (8η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | 1-1 |
50. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (17η αγ.) | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 1-0 |
51. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (10η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | EPIRUS SPORT | Παρασκευή | 09/02/24 | 17:30 | |
52. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 17:30 | 4-0 |
53. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγ.) | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:45 | 7-3 |
54. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (9η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 10:00 | 4-0 |
55. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (10η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:00 | |
56. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγ.) | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 13:00 | 7-5 |
57. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (11η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 25/02/24 | 13:00 | |
58. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (11η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | |
59. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (21η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 1-7 |
60. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (5η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:00 | 0-3 |
61. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (12η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | |
62. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (11η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:00 | 5-0 |
63. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | |
64. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (22η αγ.) | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 16:00 | 3-1 |
65. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (12η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:15 | 6-2 |
66. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (12η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 3-4 |
67. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (14η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | |
68. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 17:15 | 3-0 |
69. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (13η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | |
70. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγ.) | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | |
71. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (15η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | |
72. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (13η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | |
73. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (13η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 04/04/24 | 16:30 | |
74. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγ.) | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:30 | |
75. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | ||||
76. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | |||||
77. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγ.) | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
78. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | |||||
79. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | |||||
80. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (31η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
81. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (32η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | |||||
82. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (33η αγ.) | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
83. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (34η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | |||||
84. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (35η αγ.) | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
85. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (36η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | |||||
86. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (37η αγ.) | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
87. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (38η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | |||||
88. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (14η αγ.) | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
89. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (15η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
90. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (16η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
91. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (17η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | |||||
92. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (18η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | |||||
93. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (19η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
94. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (21η αγ.) | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
95. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (22η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
96. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (12η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΛΗΜΗΣ | ||||
97. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (16η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) | |||||
98. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (17η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | |||||
99. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (18η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
100. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (19η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | |||||
101. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (20η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
102. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (21η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | |||||
103. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (22η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
104. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (23η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
105. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (24η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | |||||
106. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (25η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
107. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (26η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
108. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (9η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | ||||
109. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (10η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
110. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (14η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | |||||
111. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (15η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
112. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (16η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | |||||
113. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (17η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
114. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (18η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | |||||
115. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (20η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
116. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (21η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
117. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (22η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
118. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (23η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | |||||
119. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (24η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
120. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (25η αγ.) | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
121. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (26η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
122. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (10η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
123. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (11η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
124. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (14η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | |||||
125. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (15η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
126. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (16η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
127. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγ.) | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | |||||
128. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (18η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ |