Μπαράτσας
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Τζουνιορς Γ 2016-17


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο15/10/1611:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο15/10/1613:15
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο15/10/1613:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο22/10/1611:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. 2015ΚΛΗΜΗΣΚυριακή23/10/1611:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/10/1612:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΣάββατο29/10/1611:00
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓSAINT GEORGE PARKΣάββατο29/10/1611:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο29/10/1612:30
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή30/10/1612:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ. 2015ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή30/10/1613:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Παρασκευή04/11/1617:30


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣΤετάρτη02/11/1616:15
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο05/11/1612:30
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο05/11/1612:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο05/11/1613:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή06/11/1611:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή06/11/1612:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣΣάββατο12/11/1611:30
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο12/11/1613:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο12/11/1613:15
Π.Α.Σ. 2015 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή13/11/1610:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή13/11/1611:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή13/11/1611:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο19/11/1611:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΛΗΜΗΣΣάββατο19/11/1612:30
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓSAINT GEORGE PARKΣάββατο19/11/1613:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ. 2015ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/11/1613:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή20/11/1611:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚΛΗΜΗΣΤρίτη22/11/1618:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο26/11/1611:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο26/11/1611:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο26/11/1612:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή27/11/1611:00
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSAINT GEORGE PARKΚυριακή27/11/1611:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή27/11/1611:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/12/1611:00
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. 2015SAINT GEORGE PARKΚυριακή04/12/1610:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή04/12/1611:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/12/1612:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή04/12/1612:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/12/1612:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/12/1612:30
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΛΗΜΗΣΣάββατο10/12/1612:30
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο10/12/1613:15
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο10/12/1613:45
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή11/12/1610:30


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ. 2015ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/12/1613:00
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή18/12/1611:00
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSAINT GEORGE PARKΚυριακή18/12/1611:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/12/1612:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο04/02/1710:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΣάββατο04/02/1711:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/02/1713:00
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣSAINT GEORGE PARKΚυριακή05/02/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - Π.Α.Σ. 2015ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/02/1713:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή05/02/1713:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο11/02/1711:00
Π.Α.Σ. 2015 - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο11/02/1712:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/02/1711:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/02/1712:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή12/02/1713:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή12/02/1713:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. 2015
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο18/02/1712:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/02/1712:00
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝSAINT GEORGE PARKΚυριακή19/02/1711:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή19/02/1712:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή19/02/1713:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο04/03/1712:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/03/1713:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή05/03/1711:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή05/03/1711:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή05/03/1713:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή12/03/1711:00
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΛΗΜΗΣΚυριακή12/03/1712:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή12/03/1713:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή12/03/1713:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/03/1713:30


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ. 2015
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο18/03/1712:30
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝSAINT GEORGE PARKΚυριακή19/03/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή19/03/1711:30
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή19/03/1712:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή19/03/1713:30


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο25/03/1716:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/03/1710:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή26/03/1711:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/03/1712:30
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή26/03/1713:15


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ. 2015
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΚΛΗΜΗΣΣάββατο01/04/1713:30
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSAINT GEORGE PARKΚυριακή02/04/1711:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή02/04/1711:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/04/1712:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΚΛΗΜΗΣΠέμπτη06/04/1718:30


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο08/04/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο08/04/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο08/04/1713:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚΛΗΜΗΣΚυριακή09/04/1711:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή09/04/1713:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Π.Α.Σ. 2015
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSAINT GEORGE PARKΣάββατο22/04/1712:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΛΗΜΗΣΣάββατο22/04/1712:00
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή23/04/1711:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/04/1712:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή23/04/1713:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΣάββατο29/04/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο29/04/1713:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο29/04/1713:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚΛΗΜΗΣΚυριακή30/04/1712:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή30/04/1712:30


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο06/05/1710:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο06/05/1710:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο06/05/1712:30
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή07/05/1711:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή07/05/1711:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ. 2015
ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓSAINT GEORGE PARKΣάββατο13/05/1710:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΚυριακή14/05/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή14/05/1711:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή14/05/1711:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή14/05/1712:30