Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Δωδώνη
Γκλινάβος
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Τζουνιορς Β 2016-17


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο15/10/1612:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο15/10/1612:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο15/10/1612:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο22/10/1611:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή23/10/1612:45
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/10/1613:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒLOCO CLUBΣάββατο29/10/1611:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/10/1612:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/10/1612:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή30/10/1611:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή30/10/1612:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΔευτέρα31/10/1616:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο05/11/1610:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο05/11/1610:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο05/11/1612:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο05/11/1613:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή06/11/1611:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή06/11/1612:30


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο12/11/1611:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο12/11/1612:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο12/11/1612:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο12/11/1612:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥLOCO CLUBΚυριακή13/11/1611:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή13/11/1613:30


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο19/11/1611:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/11/1612:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο19/11/1612:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒLOCO CLUBΣάββατο19/11/1612:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή20/11/1611:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή20/11/1611:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/11/1611:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/1612:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/1612:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή27/11/1611:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή27/11/1612:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή27/11/1612:30


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/1612:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/12/1612:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/12/1613:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή04/12/1610:30
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥLOCO CLUBΚυριακή04/12/1611:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/12/1611:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/12/1610:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/12/1611:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/12/1612:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/12/1612:45
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή11/12/1610:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή11/12/1612:45


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή16/12/1616:45
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/12/1612:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο17/12/1612:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/12/1612:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή18/12/1611:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή18/12/1612:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Παρασκευή03/02/1716:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒLOCO CLUBΣάββατο04/02/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/02/1712:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/02/1711:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή05/02/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή05/02/1711:30


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/02/1711:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/02/1712:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο11/02/1712:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/02/1711:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή12/02/1712:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή12/02/1712:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/02/1712:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒLOCO CLUBΚυριακή19/02/1711:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή19/02/1711:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή19/02/1712:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή19/02/1712:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή19/02/1712:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/03/1712:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/03/1713:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή05/03/1711:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή05/03/1711:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή05/03/1711:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/03/1712:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο11/03/1712:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο11/03/1713:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/03/1711:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/03/1711:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή12/03/1712:00
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒLOCO CLUBΚυριακή12/03/1712:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/03/1711:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο18/03/1711:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/03/1711:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο18/03/1712:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/03/1712:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή19/03/1713:30


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή24/03/1717:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή26/03/1710:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/03/1711:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή26/03/1712:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή26/03/1712:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/03/1713:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β