Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Προπαιδων Β 2016-17

<< Κατηγορια Προπαιδων Α 2016-17

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο15/10/1612:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/10/1613:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο15/10/1613:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο22/10/1611:00ΠΑΝΟΣ Σ.6-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή23/10/1611:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή23/10/1611:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-6
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/10/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο29/10/1612:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.12-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο29/10/1612:00ΤΑΣΗΣ Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή30/10/1610:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
Π.Α.Σ. 2015 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή30/10/1611:00ΖΙΩΓΑ Α.4-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒSAINT GEORGE PARKΚυριακή30/10/1613:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-8
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τρίτη01/11/1616:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη02/11/1617:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο05/11/1610:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-8
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ. 2015Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο05/11/1610:30ΝΕΟΣ Κ.4-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSAINT GEORGE PARKΣάββατο05/11/1611:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο05/11/1613:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή06/11/1610:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή06/11/1612:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒSAINT GEORGE PARKΤετάρτη16/11/1616:15ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο12/11/1610:30ΤΑΣΗΣ Γ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο12/11/1612:30ΓΟΥΚΟΣ Κ.11-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή13/11/1610:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή13/11/1610:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.9-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή13/11/1611:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τρίτη15/11/1616:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο28/01/1712:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή20/11/1610:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή20/11/1611:00ΤΑΣΗΣ Γ.6-5
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή20/11/1611:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή20/11/1611:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή20/11/1612:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-10
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή20/11/1612:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ. 2015ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τρίτη22/11/1615:45ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-8


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο26/11/1611:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.11-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/11/1611:00ΤΑΣΗΣ Γ.1-4
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο26/11/1612:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο26/11/1612:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο26/11/1613:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή27/11/1611:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή27/11/1612:30ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-7


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. 2015ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1610:30ΖΙΩΓΑ Α.2-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/12/1612:15ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/12/1612:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/1612:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒSAINT GEORGE PARKΚυριακή04/12/1610:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-9
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΓΟΥΚΟΣ Κ.8-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/12/1612:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ. 2015ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/12/1600:00ΖΙΩΓΑ Α.3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο10/12/1610:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο10/12/1610:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.8-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/12/1613:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/12/1610:30ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-8
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή11/12/1612:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.2-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/12/1613:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-7


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΟΥΚΟΣ Κ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη15/12/1618:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.6-2
Π.Α.Σ. 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή18/12/1610:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή18/12/1610:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή18/12/1611:00ΖΙΩΓΑ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/12/1611:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.6-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή18/12/1613:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο04/02/1710:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο04/02/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ. 2015ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/02/1711:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/02/1712:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/02/1713:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.6-2
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSAINT GEORGE PARKΚυριακή05/02/1711:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.2-13
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή05/02/1711:30ΠΑΝΟΣ Σ.5-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο11/02/1700:000-3 α.α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/02/1710:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-11
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο11/02/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο11/02/1712:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/02/1711:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.11-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή12/02/1712:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή12/02/1713:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ. 20153-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/02/1710:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-3
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒSAINT GEORGE PARKΣάββατο18/02/1711:30ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.5-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/02/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο18/02/1712:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.4-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο18/02/1712:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη22/02/1716:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. 2015
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ. 2015
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
Π.Α.Σ. 2015 - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ. 2015
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β