Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Προπαιδων Β 2016-17
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 15/10/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 15/10/16 | 13:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 15/10/16 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 0-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 22/10/16 | 11:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 6-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-6 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 23/10/16 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 29/10/16 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 12-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 29/10/16 | 12:00 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 0-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 30/10/16 | 10:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 4-1 |
Π.Α.Σ. 2015 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 30/10/16 | 11:00 | ΖΙΩΓΑ Α. | 4-3 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 30/10/16 | 13:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 0-8 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τρίτη | 01/11/16 | 16:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 02/11/16 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 3-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 05/11/16 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-8 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ. 2015 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 05/11/16 | 10:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 4-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 05/11/16 | 11:00 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | 2-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 05/11/16 | 13:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-7 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 06/11/16 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 5-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 06/11/16 | 12:00 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. | 1-2 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | SAINT GEORGE PARK | Τετάρτη | 16/11/16 | 16:15 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-6 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 12/11/16 | 10:30 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 1-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 12/11/16 | 12:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 11-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 13/11/16 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 1-3 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 13/11/16 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 9-0 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 13/11/16 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τρίτη | 15/11/16 | 16:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 28/01/17 | 12:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 5-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 4-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:00 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 6-5 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:00 | ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. | 2-2 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:00 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | 4-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-10 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:30 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 1-2 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ. 2015 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τρίτη | 22/11/16 | 15:45 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-8 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 26/11/16 | 11:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 11-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 26/11/16 | 11:00 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 1-4 |
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 12:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 26/11/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/16 | 13:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 2-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 11:00 | ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ. | 8-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 27/11/16 | 12:30 | ΚΟΛΛΙΑΣ Α. | 2-7 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. 2015 | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 10:30 | ΖΙΩΓΑ Α. | 2-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 03/12/16 | 12:15 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 1-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 03/12/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-5 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 04/12/16 | 10:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 3-9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 11:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 8-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:30 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 1-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ. 2015 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 10/12/16 | 00:00 | ΖΙΩΓΑ Α. | 3-0 α.α. |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 10/12/16 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-0 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 8-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 13:00 | ΚΟΛΛΙΑΣ Α. | 0-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 11/12/16 | 10:30 | ΓΙΩΤΗΣ Κ. | 2-8 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:00 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 2-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 11/12/16 | 13:30 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | 2-7 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Πέμπτη | 15/12/16 | 18:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 6-2 |
Π.Α.Σ. 2015 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-5 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-0 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 11:00 | ΖΙΩΓΑ Α. | 3-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 18/12/16 | 11:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 6-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-4 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 25/02/17 | 11:00 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 7-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 10:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 04/02/17 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ. 2015 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 04/02/17 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 α.α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 12:45 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 6-2 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 05/02/17 | 11:00 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 2-13 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 05/02/17 | 11:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 5-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/02/17 | 10:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 0-11 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 11/02/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 11/02/17 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 4-2 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/02/17 | 11:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 11-0 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 12/02/17 | 12:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 4-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 12/02/17 | 13:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β. | 2-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 18/02/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-3 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 18/02/17 | 11:30 | ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ. | 5-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 18/02/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 12:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 4-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 12:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 2-5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 22/02/17 | 16:00 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 4-5 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | 0-3 α.α. | |||||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 04/03/17 | 11:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 05/03/17 | 10:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 0-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 9-0 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:00 | ΖΙΩΓΑ Α. | 8-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 05/03/17 | 11:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 05/03/17 | 13:00 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 4-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | 0-3 α.α. | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/03/17 | 10:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 4-1 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/03/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-0 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 11/03/17 | 11:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 5-10 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 11/03/17 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 12/03/17 | 11:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 3-9 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 12/03/17 | 13:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 3-2 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 10:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 6-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 α.α. |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 19/03/17 | 10:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-6 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 19/03/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 8-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 19/03/17 | 10:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 0-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Τετάρτη | 14/06/17 | 18:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 3-0 α.α. | |||||
Π.Α.Σ. 2015 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | 0-3 α.α. | |||||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 26/03/17 | 11:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 5-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 26/03/17 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 26/03/17 | 12:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 26/03/17 | 13:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 6-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 26/03/17 | 13:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 0-2 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 11:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 1-7 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 01/04/17 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-4 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 01/04/17 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 0-7 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 02/04/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-8 |
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 02/04/17 | 11:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 02/04/17 | 11:00 | ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. | 2-2 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 08/04/17 | 13:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 1-0 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 08/04/17 | 13:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 08/04/17 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 09/04/17 | 10:30 | ΖΙΩΓΑ Α. | 6-0 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 09/04/17 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 09/04/17 | 13:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 8-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | 0-3 α.α. | |||||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 22/04/17 | 12:30 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 2-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 22/04/17 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 5-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 23/04/17 | 12:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τρίτη | 25/04/17 | 17:00 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 3-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Παρασκευή | 28/04/17 | 19:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-1 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 29/04/17 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 29/04/17 | 12:30 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ. | 3-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 2-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 11:45 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 4-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 30/04/17 | 12:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-1 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | 0-3 α.α. | |||||
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | 0-3 α.α. | |||||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 06/05/17 | 11:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 06/05/17 | 12:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 06/05/17 | 12:30 | ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. | 5-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 06/05/17 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 3-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 06/05/17 | 13:30 | ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. | 9-1 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 13/05/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-6 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 13/05/17 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-7 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 1-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τρίτη | 23/05/17 | 17:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-0 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. 2015 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | 0-3 α.α. | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 27/05/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 27/05/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-3 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 27/05/17 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 5-3 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 27/05/17 | 13:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 1-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 27/05/17 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-4 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 02/06/17 | 16:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 03/06/17 | 12:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 8-0 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 03/06/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 03/06/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 03/06/17 | 12:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 7-3 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 3-0 α.α. | |||||
Π.Α.Σ. 2015 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | 0-3 α.α. | |||||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 10/06/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 10/06/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 10/06/17 | 12:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 5-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 11/06/17 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-2 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/06/17 | 11:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 0-3 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. 2015 | 3-0 α.α. | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τρίτη | 13/06/17 | 17:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-3 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Παρασκευή | 16/06/17 | 18:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 17/06/17 | 11:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 13-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 17/06/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-8 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 18/06/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |