Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κατηγορια Προπαιδων Α 2016-17
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 15/10/16 | 10:30 | ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ. | 4-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 15/10/16 | 11:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 7-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 15/10/16 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-0 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 15/10/16 | 13:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 4-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 22/10/16 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-5 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 22/10/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-4 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 23/10/16 | 11:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 0-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 29/10/16 | 10:30 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 5-2 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 29/10/16 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 4-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 29/10/16 | 11:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 3-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 29/10/16 | 12:30 | ΡΑΠΤΗ Α. | 3-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 30/10/16 | 12:30 | ΡΑΠΤΗ Α. | 2-7 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 30/10/16 | 12:30 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β. | 3-2 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 02/11/16 | 17:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-4 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 05/11/16 | 10:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 4-3 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 05/11/16 | 13:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 6-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 05/11/16 | 13:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 0-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 05/11/16 | 13:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 4-1 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 06/11/16 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 3-5 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 06/11/16 | 10:30 | ΓΙΩΤΗΣ Κ. | 3-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 06/11/16 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 12/11/16 | 10:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 4-2 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 12/11/16 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 10-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 12/11/16 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 12/11/16 | 12:30 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 12/11/16 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 13/11/16 | 10:00 | ΡΑΠΤΗ Α. | 1-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 13/11/16 | 12:30 | ΓΙΩΤΗΣ Κ. | 2-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 19/11/16 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-6 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 19/11/16 | 10:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 2-5 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 19/11/16 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 19/11/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 19/11/16 | 13:00 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | 0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:30 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 0-4 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 26/11/16 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-0 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 26/11/16 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 26/11/16 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-3 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 26/11/16 | 13:00 | ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. | 4-2 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 27/11/16 | 10:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 9-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Τετάρτη | 30/11/16 | 16:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 03/12/16 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 3-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 03/12/16 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 0-6 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 03/12/16 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 9-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 03/12/16 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 10:30 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 0-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 04/12/16 | 10:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 2-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 04/12/16 | 12:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-4 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 10:30 | ΜΠΟΣΙΑΣ Δ. | 4-7 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 10/12/16 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 13:00 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. | 2-0 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 11/12/16 | 10:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 2-3 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 9-0 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 17/12/16 | 11:00 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | 0-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 17/12/16 | 12:30 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 0-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 18/12/16 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Δευτέρα | 19/12/16 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 19/12/16 | 18:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 3-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 11:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 2-3 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 2-3 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-3 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 04/02/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-5 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 04/02/17 | 11:00 | ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. | 1-7 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 11:15 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 7-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 05/02/17 | 10:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 1-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 05/02/17 | 11:00 | ΖΙΩΓΑ Α. | 1-3 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 0-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 10:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 2-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 10:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 1-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 11/02/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/02/17 | 11:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 6-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 11/02/17 | 12:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 6-2 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/02/17 | 11:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 4-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 18/02/17 | 10:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 18/02/17 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 0-0 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 2-10 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 10:30 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 11:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 3-6 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Τρίτη | 21/02/17 | 16:00 | ΛΟΥΚΑΣ Ξ. | 0-3 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τρίτη | 11/04/17 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-3 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 04/03/17 | 13:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 4-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 05/03/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-4 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:30 | ΖΙΩΓΑ Α. | 6-1 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-3 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/03/17 | 16:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 4-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/03/17 | 18:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 19/04/17 | 16:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 1-5 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 11/03/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-0 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 11/03/17 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 3-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 11/03/17 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 11/03/17 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 11/03/17 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 12/03/17 | 11:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 2-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/03/17 | 11:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 1-2 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Πέμπτη | 16/03/17 | 17:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 3-1 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-2 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 18/03/17 | 11:00 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 2-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 4-5 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 18/03/17 | 13:30 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 0-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-4 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 18/03/17 | 14:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-2 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 26/03/17 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 2-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 26/03/17 | 10:30 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 5-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 26/03/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 26/03/17 | 11:00 | ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 3-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 26/03/17 | 12:15 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 26/03/17 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 2-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 29/03/17 | 17:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 2-3 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 01/04/17 | 10:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 0-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 01/04/17 | 10:30 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 0-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 2-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 10:30 | ΖΙΩΓΑ Α. | 0-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 12:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 2-4 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 01/04/17 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 02/04/17 | 13:00 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 0-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 05/04/17 | 17:45 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 08/04/17 | 10:30 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 5-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 08/04/17 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 08/04/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 08/04/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 6-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 08/04/17 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 1-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 08/04/17 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 4-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 22/04/17 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 0-7 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 22/04/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 22/04/17 | 10:30 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 1-0 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 22/04/17 | 12:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-1 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 23/04/17 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τετάρτη | 26/04/17 | 17:00 | ΓΟΥΚΟΣ Κ. | 4-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 26/04/17 | 18:00 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 2-3 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-2 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 29/04/17 | 10:30 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 1-6 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 29/04/17 | 11:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 29/04/17 | 12:15 | ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ. | 8-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 29/04/17 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 30/04/17 | 10:30 | ΖΙΩΓΑ Α. | 6-0 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 31/05/17 | 18:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 06/05/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 06/05/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-2 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 06/05/17 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 5-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 06/05/17 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τρίτη | 09/05/17 | 16:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Τετάρτη | 10/05/17 | 17:15 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 1-6 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 13/05/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-2 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 13/05/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 1-5 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 13/05/17 | 11:45 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 7-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 13/05/17 | 12:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-0 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 13/05/17 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 0-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 13/05/17 | 12:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-3 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 21/06/17 | 19:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-5 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 27/05/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 27/05/17 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-6 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 27/05/17 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 27/05/17 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 27/05/17 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 5-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 27/05/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-1 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 28/05/17 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-4 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 03/06/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 03/06/17 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-2 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 03/06/17 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 2-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 03/06/17 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 03/06/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 3-3 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 07/06/17 | 18:00 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 2-6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τετάρτη | 07/06/17 | 20:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-1 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 10/06/17 | 10:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 3-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 10/06/17 | 10:00 | ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ. | 3-7 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 10/06/17 | 10:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 7-7 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 10/06/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-0 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 10/06/17 | 12:00 | ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ. | 2-5 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 11/06/17 | 09:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-2 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 11/06/17 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 8-0 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τρίτη | 13/06/17 | 18:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-6 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 17/06/17 | 10:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 17/06/17 | 10:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 3-6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 17/06/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 18/06/17 | 12:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 3-2 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 19/06/17 | 18:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 21/06/17 | 19:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-4 |