Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 11:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε. | 4-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 0-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Πέμπτη | 24/10/19 | 19:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | 5-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 26/10/19 | 11:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 0-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 09:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 1-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε. | 4-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 0-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 1-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 09/11/19 | 10:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 3-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 10:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε. | 2-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 10/11/19 | 10:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 5-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 11/11/19 | 15:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 16/11/19 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. | 1-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 13:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 0-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 13:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. | 1-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | 0-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 23/11/19 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. | 1-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. | 3-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 13:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 0-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 30/11/19 | 10:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | 5-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 5-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 01/12/19 | 10:00 | ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α. | 2-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 0-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. | 2-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 21/12/19 | 11:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 14:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 0-5 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 11/01/20 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 0-5 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 18/01/20 | 13:00 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 4-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | 3-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 19/01/20 | 12:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 8-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Τρίτη | 28/01/20 | 19:30 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 0-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ. | 0-3 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 25/01/20 | 10:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 0-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. | 2-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 29/01/20 | 16:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 1-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 01/02/20 | 10:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 1-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 02/02/20 | 10:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 2-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 3-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | |||||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 08/02/20 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 4-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 08/02/20 | 11:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 1-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 10:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ. | 1-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 1-5 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 10:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 0-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. | 0-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 19/02/20 | 16:00 | 2-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 0-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 2-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 23/02/20 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 5-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Τετάρτη | 26/02/20 | 16:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε. | 3-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 11:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 3-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 07/03/20 | 12:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 0-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 3-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 1-2 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | |||||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | |||||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
16η Αγωνιστική
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ||||||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ||||||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ |