Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Lexis Edu
Hall of brands
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Γ

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Β

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/10/1812:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/10/1812:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓSOCCER WORLDΣάββατο20/10/1813:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1810:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή21/10/1812:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/10/1812:30
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο03/11/1809:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο03/11/1810:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/11/1811:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1810:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή04/11/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή04/11/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή04/11/1813:00
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο10/11/1811:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒSOCCER WORLDΣάββατο10/11/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/11/1811:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/11/1812:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/11/1811:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή11/11/1812:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο24/11/1810:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο24/11/1812:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/11/1810:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή25/11/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή25/11/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΛΗΜΗΣΚυριακή25/11/1812:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή25/11/1812:00
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο01/12/1810:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓSOCCER WORLDΣάββατο01/12/1810:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο01/12/1811:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/12/1811:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/12/1811:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΛΗΜΗΣΣάββατο01/12/1812:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή02/12/1812:00
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/12/1810:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο08/12/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο08/12/1811:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΣάββατο08/12/1812:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/12/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή09/12/1812:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/12/1813:00
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο15/12/1810:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο15/12/1812:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒSOCCER WORLDΣάββατο15/12/1812:15
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή16/12/1810:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή16/12/1811:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή16/12/1812:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο22/12/1813:00
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/01/1910:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/01/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/01/1912:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/01/1912:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/01/1913:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή20/01/1911:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή20/01/1913:00
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο26/01/1910:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο26/01/1911:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSOCCER WORLDΣάββατο26/01/1911:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο26/01/1912:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο26/01/1913:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή27/01/1911:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή27/01/1913:00
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/02/1911:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο02/02/1911:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο02/02/1911:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο02/02/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο02/02/1912:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/02/1912:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή03/02/1912:00
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο09/02/1912:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/02/1912:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο09/02/1913:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή10/02/1910:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/02/1911:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/02/1913:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSOCCER WORLDΚυριακή10/02/1913:00
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο16/02/1912:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο16/02/1912:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή17/02/1910:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή17/02/1912:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1912:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΛΗΜΗΣΚυριακή17/02/1912:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1913:30
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/02/1910:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/02/1911:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο23/02/1912:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο23/02/1912:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή24/02/1910:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/02/1912:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή01/03/1917:30
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒEPIRUS SPORTΠαρασκευή01/03/1918:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΣάββατο02/03/1911:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο02/03/1912:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/1913:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή03/03/1912:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/1912:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/03/1912:30
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο16/03/1911:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/03/1911:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο16/03/1911:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο16/03/1912:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο16/03/1912:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009SOCCER WORLDΣάββατο16/03/1913:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/03/1912:00
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή22/03/1917:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΛΗΜΗΣΣάββατο23/03/1911:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο23/03/1911:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΣάββατο23/03/1911:30
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/03/1910:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή24/03/1911:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/03/1912:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο06/04/1910:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο06/04/1910:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο06/04/1912:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο06/04/1913:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSOCCER WORLDΚυριακή07/04/1910:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/04/1912:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή07/04/1913:00
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο13/04/1912:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο13/04/1912:30
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/04/1912:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/04/1913:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή14/04/1911:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή14/04/1912:30
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/04/1911:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSOCCER WORLDΣάββατο20/04/1911:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΣάββατο20/04/1912:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/04/1912:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή21/04/1911:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή21/04/1911:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΚυριακή21/04/1912:00
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/05/1910:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο04/05/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/05/1912:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή05/05/1912:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/05/1912:30
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/05/1913:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή05/05/1913:00
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο18/05/1910:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο18/05/1911:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009SOCCER WORLDΣάββατο18/05/1911:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο18/05/1913:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/05/1910:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή19/05/1911:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή19/05/1912:30
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔEPIRUS SPORTΣάββατο01/06/1910:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/06/1911:30
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/06/1912:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή02/06/1910:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή02/06/1910:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή02/06/1910:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/06/1912:30
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο08/06/1911:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή09/06/1910:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/06/1910:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή09/06/1911:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣΚυριακή09/06/1911:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥSOCCER WORLDΚυριακή09/06/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή09/06/1911:00
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο15/06/1910:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο15/06/1910:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο15/06/1910:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/06/1910:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΛΗΜΗΣΣάββατο15/06/1910:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο15/06/1912:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο15/06/1912:00
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/06/1919:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή23/06/1919:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή23/06/1919:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/06/1919:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/06/1919:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔSOCCER WORLDΚυριακή23/06/1919:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή23/06/1920:00
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη26/06/1919:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΤετάρτη26/06/1919:00
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΤετάρτη26/06/1919:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΛΗΜΗΣΤετάρτη26/06/1919:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη26/06/1919:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔSOCCER WORLDΤετάρτη26/06/1919:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΤετάρτη26/06/1920:00
Ρεπό: