Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Προπαιδων Β "Στέφανος Γεράσης"
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 14/10/17 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 3-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 14/10/17 | 12:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 14/10/17 | 13:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 15/10/17 | 11:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 4-10 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 15/10/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 15/10/17 | 12:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 5-4 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 15/10/17 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 0-8 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 21/10/17 | 10:30 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β. | 4-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 21/10/17 | 12:15 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 2-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 21/10/17 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-0 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 22/10/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 3-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 22/10/17 | 10:30 | ΓΙΩΤΗΣ Κ. | 7-3 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 22/10/17 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-3 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 22/10/17 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 8-1 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 04/11/17 | 10:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 6-2 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 04/11/17 | 11:00 | ΚΟΛΛΙΑΣ Α. | 3-7 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 04/11/17 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 2-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 05/11/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 8-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 05/11/17 | 11:45 | ΚΟΛΛΙΑΣ Α. | 5-9 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/17 | 13:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 7-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 6-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:45 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-10 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 11/11/17 | 13:15 | ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. | 8-14 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 12:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 1-3 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 01/04/18 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 8-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 18/11/17 | 10:30 | ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. | 4-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/11/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-5 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 10:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 5-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 11:30 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 5-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 12:00 | ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 2-3 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 12-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 25/11/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-7 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 25/11/17 | 11:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-2 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 25/11/17 | 13:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 26/11/17 | 12:00 | ΜΠΟΣΙΑΣ Δ. | 0-5 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 26/11/17 | 12:15 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-10 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 26/11/17 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-5 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 26/11/17 | 13:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 1-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 09/12/17 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-11 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/17 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 09/12/17 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/17 | 11:00 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 3-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 09/12/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/17 | 11:00 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 5-1 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 16/12/17 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 8-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 13/01/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-5 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 11:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 2-0 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 13/01/18 | 12:00 | ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. | 2-6 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-6 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 14/01/18 | 11:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 3-5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 20/01/18 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 10-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 20/01/18 | 12:00 | ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 0-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 20/01/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 21/01/18 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 21/01/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-4 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 21/01/18 | 12:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 1-4 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 21/01/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-2 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 27/01/18 | 10:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 7-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 27/01/18 | 11:30 | ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. | 0-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 27/01/18 | 11:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 27/01/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-12 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 28/01/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 28/01/18 | 12:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 3-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 28/01/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 03/02/18 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 8-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 03/02/18 | 12:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-7 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 11:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 3-3 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 α.α. |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 07/02/18 | 18:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-5 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Τετάρτη | 18/04/18 | 17:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 8-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Παρασκευή | 01/06/18 | 18:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 10/02/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 10-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/18 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β. | 0-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 10/02/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 11/02/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-6 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 11/02/18 | 13:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 1-6 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 11/02/18 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 24/03/18 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-5 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 24/02/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-7 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 5-5 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 12:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-6 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 24/02/18 | 12:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 3-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 0-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 30/05/18 | 18:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 4-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-7 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 03/03/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 04/03/18 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-6 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 04/03/18 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 7-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Πέμπτη | 05/04/18 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 9-1 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 13/06/18 | 18:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-1 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 10/03/18 | 10:30 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 1-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 10/03/18 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 4-7 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 10/03/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-5 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 10/03/18 | 13:00 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 4-1 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 11/03/18 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 6-0 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 13:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 17/03/18 | 10:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 2-6 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 17/03/18 | 11:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 17/03/18 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 18/03/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 8-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 18/03/18 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-7 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τρίτη | 20/03/18 | 16:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 0-8 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Πέμπτη | 12/04/18 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 3-1 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Παρασκευή | 30/03/18 | 16:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 31/03/18 | 10:30 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 1-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 31/03/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 01/04/18 | 10:30 | ΜΠΟΣΙΑΣ Δ. | 6-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 01/04/18 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 6-5 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 01/04/18 | 10:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 4-8 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 21/06/18 | 17:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Τετάρτη | 11/04/18 | 17:00 | ΝΕΟΣ Κ. | 1-1 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Τετάρτη | 11/04/18 | 17:00 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν. | 1-15 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 11/04/18 | 18:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 0-7 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Τετάρτη | 18/04/18 | 16:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 3-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Πέμπτη | 19/04/18 | 18:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-7 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 09/06/18 | 10:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 4-0 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 09/06/18 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-2 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 14/04/18 | 11:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 9-5 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 14/04/18 | 11:00 | ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. | 3-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 14/04/18 | 11:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 14/04/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-0 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 15/04/18 | 13:00 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 6-0 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 15/04/18 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Δευτέρα | 16/04/18 | 18:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 3-1 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Παρασκευή | 20/04/18 | 19:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 21/04/18 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 6-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 21/04/18 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-3 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 21/04/18 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-5 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 22/04/18 | 12:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 4-3 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 22/04/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-5 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Τετάρτη | 16/05/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-1 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Παρασκευή | 27/04/18 | 18:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 28/04/18 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 28/04/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-4 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 28/04/18 | 11:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 28/04/18 | 13:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 7-1 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 29/04/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-5 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 16/05/18 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 8-4 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Τετάρτη | 02/05/18 | 17:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Παρασκευή | 04/05/18 | 16:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 05/05/18 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 05/05/18 | 12:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 6-1 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 05/05/18 | 12:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-7 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 09/05/18 | 19:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 3-5 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Παρασκευή | 15/06/18 | 19:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 6-2 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 12/05/18 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 1-5 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 12/05/18 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 12/05/18 | 12:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 3-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 13/05/18 | 10:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 13/05/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-6 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 13/05/18 | 12:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 7-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Δευτέρα | 14/05/18 | 19:00 | ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. | 0-5 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 16/05/18 | 18:45 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 7-0 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 19/05/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-7 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 19/05/18 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 19/05/18 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 8-6 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 19/05/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-0 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 20/05/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 20/05/18 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 6-0 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Παρασκευή | 25/05/18 | 17:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-1 |
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 26/05/18 | 12:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 6-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 26/05/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-7 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 26/05/18 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Δευτέρα | 04/06/18 | 17:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 2-4 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 02/06/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-5 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 02/06/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-3 |
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 02/06/18 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 3-6 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-0 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 03/06/18 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 3-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/06/18 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-6 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 16/06/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |