Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Lexis Edu
Hall of brands
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Προπαιδων Β "Στέφανος Γεράσης"

<< Πρωταθλημα Προπαιδων Α "Στεφανος Γεράσης"

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒSAINT GEORGE PARKΣάββατο14/10/1711:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο14/10/1712:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο14/10/1713:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή15/10/1711:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-10
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή15/10/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή15/10/1712:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.5-4
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή15/10/1712:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-8


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/10/1710:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.4-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1712:15ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/10/1712:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSAINT GEORGE PARKΚυριακή22/10/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/10/1710:30ΓΙΩΤΗΣ Κ.7-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή22/10/1711:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/10/1712:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/11/1710:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.8-1
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣSAINT GEORGE PARKΣάββατο04/11/1710:30ΤΖΟΒΑΣ Λ.6-2
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο04/11/1711:00ΚΟΛΛΙΑΣ Α.3-7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο04/11/1713:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή05/11/1710:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.8-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή05/11/1711:45ΚΟΛΛΙΑΣ Α.5-9
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή05/11/1713:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.7-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο11/11/1711:00ΠΑΝΟΣ Σ.6-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/11/1711:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-10
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο11/11/1713:15ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.8-14
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή12/11/1711:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή12/11/1712:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή12/11/1712:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣSAINT GEORGE PARKΣάββατο18/11/1710:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/11/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/11/1710:30ΤΖΟΒΑΣ Λ.5-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή19/11/1711:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/11/1712:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-3
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/12/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.12-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο16/12/1711:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο25/11/1710:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-7
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο25/11/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/11/1713:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή26/11/1712:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.0-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/11/1712:15ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-10
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή26/11/1713:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-5
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή26/11/1713:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/12/1710:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-11
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/12/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο09/12/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-6
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο09/12/1711:00ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο09/12/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή10/12/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.5-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο16/12/1711:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.8-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-5
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο13/01/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1811:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSAINT GEORGE PARKΣάββατο13/01/1812:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.2-6
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή14/01/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή14/01/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή14/01/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/1811:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.10-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/01/1812:00ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/01/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/01/1810:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-9
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/01/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-4
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥSAINT GEORGE PARKΚυριακή21/01/1812:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-4
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή21/01/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο27/01/1810:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.7-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο27/01/1811:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο27/01/1811:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-2
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒSAINT GEORGE PARKΣάββατο27/01/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-12
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/01/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή28/01/1812:30ΝΕΟΣ Κ.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή28/01/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο03/02/1810:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.8-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/02/1812:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-7
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/02/1811:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-3
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/02/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΤετάρτη07/02/1818:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη28/02/1816:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSAINT GEORGE PARKΣάββατο10/02/1811:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.Αναβλήθηκε
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/02/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.10-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/02/1811:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/02/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή11/02/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-6
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή11/02/1813:00ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-6
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή11/02/1813:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο24/02/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-7
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο24/02/1811:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-5
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο24/02/1812:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-6
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSAINT GEORGE PARKΣάββατο24/02/1812:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/02/1811:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή25/02/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ