Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Hall of brands
Δωδώνη
Lexis Edu
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Προπαιδων Α "Στεφανος Γεράσης"

Πρωταθλημα Προπαιδων Β "Στέφανος Γεράσης" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο14/10/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/10/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-9
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο14/10/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.10-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή15/10/1710:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.9-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή15/10/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή15/10/1713:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-8
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/12/1713:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη18/10/1719:15ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/10/1710:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο21/10/1711:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-9
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο21/10/1713:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/10/1710:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή22/10/1710:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη02/11/1715:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο04/11/1710:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο04/11/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-12
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο04/11/1712:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/11/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο04/11/1713:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/11/1711:45ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή05/11/1713:00ΝΕΟΣ Κ.2-8


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/11/1710:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.10-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/11/1710:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή12/11/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή12/11/1710:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή12/11/1710:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη15/11/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-6
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη15/11/1716:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο18/11/1710:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο18/11/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-8
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/11/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο18/11/1713:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1713:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή19/11/1710:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή19/11/1711:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/11/1711:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο25/11/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο25/11/1713:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/11/1713:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/11/1713:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/11/1713:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή26/11/1711:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-7


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τρίτη05/12/1716:30ΠΑΝΟΣ Σ.0-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Κ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο09/12/1710:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο09/12/1711:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-8
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο09/12/1711:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο09/12/1712:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/12/1713:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή10/12/1712:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο13/01/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο13/01/1812:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο13/01/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο13/01/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο13/01/1813:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/01/1811:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη24/01/1816:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/01/1810:30ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο20/01/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-8
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/01/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/01/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/01/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/02/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/02/1813:30ΝΕΟΣ Κ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο27/01/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο27/01/1810:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.7-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο27/01/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο27/01/1810:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο27/01/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή28/01/1813:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.5-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη14/03/1816:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο03/02/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/02/1813:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/02/1813:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/02/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο17/02/1811:00ΝΕΟΣ Κ.6-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/02/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/03/1812:00ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο10/02/1811:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/02/1812:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή11/02/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή11/02/1811:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή11/02/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο24/03/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΠέμπτη05/04/1817:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/1810:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.8-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο24/02/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/02/1810:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή25/02/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή25/02/1811:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή25/02/1811:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.8-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή25/02/1811:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-7


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/03/1811:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.7-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/03/1812:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο03/03/1813:00ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-9
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/03/1811:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.11-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή04/03/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/03/1812:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/03/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/03/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή11/03/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.12-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/03/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.6-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή11/03/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τρίτη13/03/1816:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη14/03/1818:15ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/03/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο17/03/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/03/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο17/03/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/03/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.10-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο17/03/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή18/03/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Παρασκευή30/03/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο31/03/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο31/03/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο31/03/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο31/03/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή01/04/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚ.Ε.ΚΩ.Π. Δευτέρα02/04/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη11/04/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη11/04/1816:00ΝΕΟΣ Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη11/04/1818:00ΤΑΣΗΣ Γ.11-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη11/04/1818:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη12/04/1819:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή13/04/1816:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη18/04/1819:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-6


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚΟΛΙΟΣ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο14/04/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/04/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή15/04/1810:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-11
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή15/04/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.8-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή15/04/1811:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Κυριακή15/04/1813:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο21/04/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο21/04/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/04/1810:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.9-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/04/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.8-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/04/1813:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-4
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/04/1813:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή22/04/1810:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Τετάρτη25/04/1817:45ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο28/04/1810:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο28/04/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/04/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο28/04/1813:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή29/04/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ