Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Δωδώνη
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"

<< Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος Γεράσης
Τελικος αγωνας κατηγοριας Παιδων 2017-18 "ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο14/10/1710:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.6-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/1710:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-2
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο14/10/1710:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-6
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/10/1711:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.6-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/1711:00ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο16/12/1712:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.4-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/10/1710:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-5
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο21/10/1710:30ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/10/1710:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.8-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/10/1713:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή22/10/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή22/10/1712:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο04/11/1710:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-3
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο04/11/1713:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/11/1710:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή05/11/1711:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή05/11/1711:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/1711:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/1710:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.9-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/11/1710:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/11/1710:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/1711:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/1711:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-4
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Παρασκευή05/01/1815:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1709:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/1713:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/11/1711:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή19/11/1711:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή19/11/1712:30ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.7-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/11/1713:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/11/1710:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/1710:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-1
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή26/11/1710:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-6
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή26/11/1711:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-4
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/1711:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/11/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΑΣΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/12/1710:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο09/12/1712:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-5
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/1709:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/1710:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.7-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/12/1712:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Πέμπτη05/04/1816:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο13/01/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/01/1811:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.3-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/1813:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή14/01/1810:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.7-2
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή14/01/1811:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε.0-7


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΔΡΟΣΟΥ Β.6-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/1813:00ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΡΟΣΟΥ Β.9-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/01/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/01/1810:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή21/01/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή21/01/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΗΛΙΑ Ε.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή28/01/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή28/01/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/1813:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-4
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/02/1810:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/02/1814:45ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/02/1811:00ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.3-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/02/1812:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/02/1812:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/1811:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.7-0
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο24/03/1811:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-12
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Πέμπτη12/04/1813:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/02/1812:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΔΡΟΣΟΥ Β.0-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/1813:00ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο17/02/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο17/02/1811:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή23/03/1815:45ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη18/04/1817:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο24/02/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΡΟΣΟΥ Β.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/1813:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή25/02/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-5
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/02/1810:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΗΛΙΑ Ε.7-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή25/02/1811:30ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/02/1813:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/03/1809:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΥ Β.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/03/1810:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.4-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/03/1811:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/03/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/03/1811:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο19/05/1811:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/03/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΙΤΣΟΣ Χ.7-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο10/03/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο10/03/1813:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή11/03/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/03/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή11/03/1812:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο17/03/1810:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΡΟΣΟΥ Β.1-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο17/03/1811:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/03/1813:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/03/1813:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΔΡΟΣΟΥ Β.1-3
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/03/1812:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-0
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη04/04/1815:15ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-10


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/03/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο31/03/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο31/03/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο31/03/1813:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή01/04/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-5
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή01/04/1813:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο14/04/1810:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-7
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο14/04/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/04/1813:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή15/04/1810:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-0
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/04/1811:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.8-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα16/04/1816:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/04/1809:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/04/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/04/1812:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-5
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1811:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη25/04/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή03/06/1818:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.6-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/04/1809:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΤΖΟΒΑΣ Λ.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1810:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.6-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή29/04/1810:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ.4-3
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚ.Ε.ΚΩ.Π. Δευτέρα30/04/1818:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-6
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη02/05/1818:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο26/05/1818:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο05/05/1809:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.9-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/05/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή06/05/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή06/05/1813:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.1-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Πέμπτη10/05/1818:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-1
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/05/1819:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.7-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο12/05/1812:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο12/05/1812:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/05/1813:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.7-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή13/05/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.1-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη16/05/1819:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα21/05/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.4-0