Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος Γεράσης

Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/10/1713:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/10/1709:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή15/10/1710:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΓΩΓΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή15/10/1712:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/10/1711:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή22/10/1710:30ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/10/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/10/1712:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/11/1710:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο04/11/1710:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο04/11/1712:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/11/1710:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/11/1712:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/1713:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή12/11/1711:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-7
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη23/11/1716:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο18/11/1711:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή19/11/1710:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή19/11/1712:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.10-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/11/1713:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/1710:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.5-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο25/11/1712:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή26/11/1711:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή26/11/1712:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/12/1713:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/12/1710:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή10/12/1711:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/12/1711:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-4
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο13/01/1810:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/01/1812:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/01/1809:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/01/1810:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή19/01/1815:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/1809:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη24/01/1815:45ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-0
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Δευτέρα26/02/1816:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.6-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/01/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο27/01/1812:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΡΟΣΟΥ Β.3-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή28/01/1812:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/02/1814:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-3
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο03/02/1812:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Δευτέρα05/02/1816:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.7-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/02/1813:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/03/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-6
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή11/02/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/02/1811:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/02/1813:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/03/1810:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/03/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.7-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/03/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/03/1813:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Δευτέρα05/03/1816:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.4-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/03/1810:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/03/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/03/1813:00ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/03/1811:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ.1-6
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο14/04/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή15/04/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-6
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή15/04/1813:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-2
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή22/04/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή22/04/1813:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-4
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Δευτέρα23/04/1816:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη25/04/1816:30
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β